Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Mikuláš Galanda na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Mikuláš Galanda: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Mikuláš Galanda je Pastorale, ktoré má 200 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 18% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Pink Clown. Head of the Little Clown a Lumberjacks. Profil umelca bol otvorený 600krát a záznamy o dielach 700krát, čo predstavuje celkom 1 300 otvorení. V období medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií vzrástol o 100%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 1 000. Čitatelia si vyberajú Neutrálne tóny (Paleta farieb) pri 71% návštev, čo predstavuje 41% katalógu.
Mikuláš Galanda: 9 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Mikuláš Galanda a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Pastorale
200 návštev · 18,2%
-
2
Pink Clown. Head of the Little Clown
200 návštev · 18,2%
-
3
Lumberjacks
100 návštev · 9,1%
-
4
Mother with her Child at a Poppy Head
100 návštev · 9,1%
-
5
Act
100 návštev · 9,1%
-
6
Roses in the Pitcher
100 návštev · 9,1%
-
7
Metaphysical Still Life
100 návštev · 9,1%
-
8
Painter
100 návštev · 9,1%
-
9
Mother With a Scarf And the Baby
100 návštev · 9,1%
Kedy bol siroký profil Mikuláš Galanda si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca Mikuláš Galanda vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Mikuláš Galanda?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Atmosféra | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemitý | 50,0% | 50,0% |
| Hravý | 25,0% | 50,0% |
| Nostalgický | 25,0% | 0,0% |
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 50,0% | 50,0% |
| Hravý | 25,0% | 50,0% |
| Zúfalý a vážny | 25,0% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,4% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 19,1% | 9,1% |
| Mierny jas | 25,5% | 54,5% |
| Svetlá rovnováha | 19,1% | 18,2% |
| Luminózny | 29,8% | 18,2% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 40,4% | 27,3% |
| Subtelné tóny farieb | 34,0% | 36,4% |
| Vyvážene jemná | 19,1% | 36,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,4% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 41,0% | 71,4% |
| Zemité tóny | 30,8% | 0,0% |
| Monochromatické | 23,1% | 28,6% |
| Tmavé tóny | 5,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 14,9% | 9,1% |
| Vyvážené | 68,1% | 72,7% |
| Sýte | 17,0% | 18,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 53,2% | 54,5% |
| Jemný | 25,5% | 36,4% |
| Vyvážený | 14,9% | 9,1% |
| Výrazný | 4,3% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 2,1% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 19,1% | 27,3% |
| jemne prepojená paleta | 8,5% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 8,5% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 27,7% | 27,3% |
| Jednotná paleta | 36,2% | 45,5% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Mikuláš Galanda podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lumberjacks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Magician | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drinker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bandits | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother with her Child on th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bandits | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Awakening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Mikuláš Galanda?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 66,7% |
| taliansky | 100 | 33,3% |
Koľko konzultácií denne pre Mikuláš Galanda a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 200 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Mikuláš Galanda
Ktoré dielo umelca Mikuláš Galanda sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Pastorale s 200 návštevami a 18% konzultáciami. Nad ním je usadzených 9 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Mikuláš Galanda na WikiOO.org?
- 1 300 návštev za dvanásť mesiacov: 600 na profilu umelca, 700 na jeho dielach.
Aké diela umelca Mikuláš Galanda zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Neutrálne tóny (Paleta farieb) získavajú 71% návštev pre 41% katalógu.