Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Newell Convers Wyeth na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Newell Convers Wyeth: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Newell Convers Wyeth je The Giant, ktoré má 1 400 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 22% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú the astrologer a Beginning of the American Union Washington Salutes the Flag as He Takes Command of the Continental Army at Cambridge, 1775. Profil umelca bol otvorený 1 600krát a záznamy o dielach 5 100krát, čo predstavuje celkom 6 700 otvorení. Medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií klesol o 7%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 3 900. Čitatelia si prezrie záznamy na pou počítače (67%), telefóny (30%) a tablety (3%). Čitatelia si vyberajú Vyvážené (Intenzita farieb) pri 64% návštev, čo predstavuje 46% katalógu.
Newell Convers Wyeth: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Newell Convers Wyeth a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
The Giant
1 400 návštev · 21,9%
-
2
the astrologer
400 návštev · 6,2%
-
3
Beginning of the American Union Washington Salutes the Flag as He Takes Command of the Continental Army at Cambridge, 1775
300 návštev · 4,7%
-
4
Robin Hood the Men of Greenwood
300 návštev · 4,7%
-
5
heidi, 1940
300 návštev · 4,7%
-
6
I Thank Him For The Knowledge That- I Shall Not Tell
300 návštev · 4,7%
-
7
In the Council Lodge, 1919
200 návštev · 3,1%
-
8
egrets pt i
200 návštev · 3,1%
-
9
The Duck Hunt
200 návštev · 3,1%
-
10
buttonwood farm, 1920
100 návštev · 1,6%
Kedy bol siroký profil Newell Convers Wyeth si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 900 | 3 000 |
| Aug 2026 | 500 | 900 |
| Sep 2026 | 200 | 1 100 |
Kedy sú autorské diela umelca Newell Convers Wyeth vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Newell Convers Wyeth?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 12,0% | 6,2% |
| Mäkký tieň | 12,0% | 26,6% |
| Mierny jas | 38,0% | 48,4% |
| Svetlá rovnováha | 30,0% | 17,2% |
| Luminózny | 8,0% | 1,6% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 50,0% | 21,9% |
| Subtelné tóny farieb | 26,0% | 39,1% |
| Vyvážene jemná | 18,0% | 21,9% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,0% | 17,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 63,9% | 64,0% |
| Zemité tóny | 27,8% | 14,0% |
| Tmavé tóny | 8,3% | 22,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 46,0% | 18,8% |
| Vyvážené | 46,0% | 64,1% |
| Sýte | 8,0% | 17,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,0% | 1,6% |
| Jemný | 22,0% | 26,6% |
| Vyvážený | 10,0% | 4,7% |
| Výrazný | 14,0% | 21,9% |
| Vyhlásenie | 52,0% | 45,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 32,0% | 28,1% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 7,8% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 29,7% |
| Silná farebná jednota | 34,0% | 32,8% |
| Jednotná paleta | 12,0% | 1,6% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Newell Convers Wyeth podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Life Mask Of John Keats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In the Council Lodge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| We Must Be in The Dungeons,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| buttonwood farm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Robin Hood the Men of Green… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| wee folk playing nine pins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Giant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 300 | 400 |
| the white company | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| egrets pt i | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Wounded Helen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je distribúcia prehliadok Newell Convers Wyeth podľa zariadenia?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 4 500 | 67,2% |
| telefóny | 2 000 | 29,9% |
| tablety | 200 | 3,0% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Newell Convers Wyeth?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| japonsky | 200 | 100,0% |
Koľko konzultácií denne pre Newell Convers Wyeth a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 100 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 200 |
| po 28 Sep | 200 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 200 |
| št 1 Okt | 300 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 300 |
| ne 11 Okt | 200 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 100 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 300 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
O čitateľoch umelca Newell Convers Wyeth
Ktoré dielo umelca Newell Convers Wyeth sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste The Giant s 1 400 návštevami a 22% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Newell Convers Wyeth na WikiOO.org?
- 6 700 návštev za dvanásť mesiacov: 1 600 na profilu umelca, 5 100 na jeho dielach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Newell Convers Wyeth?
- Používajú pou počítače (67%), telefóny (30%) a tablety (3%); pou počítače predstavuje 67% konzultácií.
Aké diela umelca Newell Convers Wyeth zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Vyvážené (Intenzita farieb) získavajú 64% návštev pre 46% katalógu.