Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Nathan Oliveira na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Nathan Oliveira: štatistiky v skratke
Running Dog je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Nathan Oliveira: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 12% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: White Faced Owl II a Site with Blue and White. Celkový počet prehliadok: 2 200 (800 profil umelca, 1 400 diela). Pokles o 100% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Štvrťrok: Aug 2026 (1 500 návštev). Zistená preferencia: Tmavé tóny (Paleta farieb), 47% návštev pre 25% katalógu.
Top 10 diel umelca Nathan Oliveira podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Nathan Oliveira, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Running Dog, 1961
200 návštev · 12,5%
-
2
White Faced Owl II, 1964
200 návštev · 12,5%
-
3
Site with Blue and White, 1978
200 návštev · 12,5%
-
4
Man with a Hat, Cane and Glove, 1961
100 návštev · 6,2%
-
5
Nineteen Twenty Nine, 1961
100 návštev · 6,2%
-
6
Professor Hassel Smith Takes To Trottin, 1961
100 návštev · 6,2%
-
7
Untitled (New Mexican Site), from the portfolio Revisited, 1995
100 návštev · 6,2%
-
8
Conversation, 1961
100 návštev · 6,2%
-
9
Seated Man with Dog, 1957
100 návštev · 6,2%
-
10
Untitled (Ryan 21), from the portfolio Revisited, 1995
100 návštev · 6,2%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Nathan Oliveira?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 0 | 600 |
| Aug 2026 | 800 | 700 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Nathan Oliveira?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Nathan Oliveira si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 46,9% | 37,5% |
| Mäkký tieň | 15,6% | 18,8% |
| Mierny jas | 25,0% | 25,0% |
| Svetlá rovnováha | 3,1% | 6,2% |
| Luminózny | 9,4% | 12,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 59,4% | 25,0% |
| Subtelné tóny farieb | 15,6% | 31,2% |
| Vyvážene jemná | 9,4% | 12,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 15,6% | 31,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 45,8% | 26,7% |
| Tmavé tóny | 25,0% | 46,7% |
| Neutrálne tóny | 20,8% | 26,7% |
| Monochromatické | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 56,2% | 37,5% |
| Vyvážené | 31,2% | 43,8% |
| Sýte | 12,5% | 18,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 28,1% | 6,2% |
| Jemný | 21,9% | 31,2% |
| Vyvážený | 12,5% | 31,2% |
| Výrazný | 12,5% | 6,2% |
| Vyhlásenie | 25,0% | 25,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,5% | 12,5% |
| jemne prepojená paleta | 9,4% | 12,5% |
| Vyvážená harmónia | 12,5% | 6,2% |
| Silná farebná jednota | 37,5% | 37,5% |
| Jednotná paleta | 28,1% | 31,2% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Nathan Oliveira rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rabbit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man with a Hat, Cane and Gl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Nineteen Twenty Nine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled (Interior Site rus… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe VII, from t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe VI, from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe V, from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe IV, from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edgar Allan Poe II, from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Edgar Allan Poe I, from the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Nathan Oliveira?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Nathan Oliveira vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 200 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 300 |
| št 15 Okt | 100 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 300 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 300 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 400 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 300 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 400 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
Nathan Oliveira: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Nathan Oliveira má najviac vyhľadaní?
- Running Dog: 200 návštev, 12% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Nathan Oliveira?
- 2 200 návštev za dvanásť mesiacov (800 záznamov umelca, 1 400 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Nathan Oliveira?
- Áno, Tmavé tóny (Paleta farieb): 47% návštev z 25% katalógu.