Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Nikolas Chevalier na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Nikolas Chevalier: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Nikolas Chevalier je Near Paekakariki, Cook Strait, ktoré má 200 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Cook a Memorandum of the Start of the Exploring Expedition. Profil umelca bol otvorený 500krát a záznamy o dielach 700krát, čo predstavuje celkom 1 200 otvorení. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 700. Čitatelia si vyberajú Jednotná paleta (Harmónia farieb) pri 62% návštev, čo predstavuje 32% katalógu.
Nikolas Chevalier: 6 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Nikolas Chevalier a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
Kedy bol siroký profil Nikolas Chevalier si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
100
600
Aug 2026
0
0
Sep 2026
400
0
Kedy sú autorské diela umelca Nikolas Chevalier vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Nikolas Chevalier?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
60,0%
50,0%
Prírodný
20,0%
33,3%
Nostalgický
20,0%
16,7%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
60,0%
50,0%
Pokojná
20,0%
33,3%
Nostalgický
20,0%
16,7%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
8,0%
0,0%
Mäkký tieň
28,0%
25,0%
Mierny jas
20,0%
37,5%
Svetlá rovnováha
28,0%
25,0%
Luminózny
16,0%
12,5%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
36,0%
25,0%
Subtelné tóny farieb
40,0%
37,5%
Vyvážene jemná
24,0%
37,5%
Výrazná prítomnosť farieb
0,0%
0,0%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
45,5%
42,9%
Zemité tóny
36,4%
42,9%
Monochromatické
13,6%
14,3%
Tmavé tóny
4,5%
0,0%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
20,0%
12,5%
Vyvážené
72,0%
62,5%
Sýte
8,0%
25,0%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
40,0%
62,5%
Jemný
16,0%
25,0%
Vyvážený
0,0%
0,0%
Výrazný
12,0%
12,5%
Vyhlásenie
32,0%
0,0%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
4,0%
0,0%
jemne prepojená paleta
4,0%
0,0%
Vyvážená harmónia
8,0%
12,5%
Silná farebná jednota
52,0%
25,0%
Jednotná paleta
32,0%
62,5%
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Nikolas Chevalier podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Memorandum of the Start of…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Self portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Noon Cannon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Buffalo Ranges
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Harvest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cook
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Cape Girão, Madeira
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Race to the market, Tahiti
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
A Victorian homestead
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sandfly Bay, Otago
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
V akých jazykoch sa konzultuje s Nikolas Chevalier?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre Nikolas Chevalier a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
Deň
Návštevy
so 26 Sep
0
ne 27 Sep
0
po 28 Sep
0
ut 29 Sep
0
st 30 Sep
0
št 1 Okt
0
pi 2 Okt
0
so 3 Okt
0
ne 4 Okt
0
po 5 Okt
0
ut 6 Okt
0
st 7 Okt
0
št 8 Okt
0
pi 9 Okt
0
so 10 Okt
0
ne 11 Okt
0
po 12 Okt
0
ut 13 Okt
0
st 14 Okt
0
št 15 Okt
0
pi 16 Okt
0
so 17 Okt (predpoveď)
0
ne 18 Okt (predpoveď)
0
po 19 Okt (predpoveď)
0
ut 20 Okt (predpoveď)
0
st 21 Okt (predpoveď)
0
št 22 Okt (predpoveď)
0
pi 23 Okt (predpoveď)
0
so 24 Okt (predpoveď)
0
ne 25 Okt (predpoveď)
0
po 26 Okt (predpoveď)
0
ut 27 Okt (predpoveď)
0
st 28 Okt (predpoveď)
0
št 29 Okt (predpoveď)
0
pi 30 Okt (predpoveď)
0
so 31 Okt (predpoveď)
0
ne 1 Nov (predpoveď)
0
po 2 Nov (predpoveď)
0
ut 3 Nov (predpoveď)
0
st 4 Nov (predpoveď)
0
št 5 Nov (predpoveď)
0
pi 6 Nov (predpoveď)
0
O čitateľoch umelca Nikolas Chevalier
Ktoré dielo umelca Nikolas Chevalier sa najčastejšie prezeráva?
Na prvom mieste Near Paekakariki, Cook Strait s 200 návštevami a 25% konzultáciami. Nad ním je usadzených 6 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Nikolas Chevalier na WikiOO.org?
1 200 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na profilu umelca, 700 na jeho dielach.
Aké diela umelca Nikolas Chevalier zodpovedajú výberu čitateľov?
Diela opísané ako Jednotná paleta (Harmónia farieb) získavajú 62% návštev pre 32% katalógu.