Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Norman Phillips na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Norman Phillips: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Norman Phillips je Fall in the Airway, ktoré má 200 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 18% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú The Loader a Tunnelling. Profil umelca bol otvorený 500krát a záznamy o dielach 900krát, čo predstavuje celkom 1 400 otvorení. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 1 200. Čitatelia si vyberajú Tmavý (Luminancia) pri 55% návštev, čo predstavuje 39% katalógu.
Norman Phillips: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Norman Phillips a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Fall in the Airway
200 návštev · 18,2%
-
2
The Loader
100 návštev · 9,1%
-
3
Tunnelling
100 návštev · 9,1%
-
4
Last Run
100 návštev · 9,1%
-
5
Stretcher Case
100 návštev · 9,1%
-
6
Underground Scene
100 návštev · 9,1%
-
7
Shovelling
100 návštev · 9,1%
-
8
Pony Driver
100 návštev · 9,1%
-
9
Off Track Tub
100 návštev · 9,1%
-
10
Propping up
100 návštev · 9,1%
Kedy bol siroký profil Norman Phillips si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca Norman Phillips vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Norman Phillips?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 39,3% | 54,5% |
| Mäkký tieň | 42,9% | 36,4% |
| Mierny jas | 10,7% | 9,1% |
| Svetlá rovnováha | 7,1% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 53,6% | 36,4% |
| Subtelné tóny farieb | 39,3% | 54,5% |
| Vyvážene jemná | 7,1% | 9,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 64,3% | 72,7% |
| Vyvážené | 32,1% | 27,3% |
| Sýte | 3,6% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 10,7% | 0,0% |
| Vyvážený | 7,1% | 18,2% |
| Výrazný | 35,7% | 27,3% |
| Vyhlásenie | 46,4% | 54,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 39,3% | 36,4% |
| jemne prepojená paleta | 25,0% | 27,3% |
| Vyvážená harmónia | 17,9% | 18,2% |
| Silná farebná jednota | 7,1% | 9,1% |
| Jednotná paleta | 10,7% | 9,1% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Norman Phillips podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tramming | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Waste Borer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Loader | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Last Run | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Off Track Tub | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Danger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stretcher Case | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Accident Case | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stretcher Team | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maximum Thrust | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Norman Phillips?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 600 | 100,0% |
Koľko konzultácií denne pre Norman Phillips a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 600 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 900 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 1 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 1 300 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 200 |
O čitateľoch umelca Norman Phillips
Ktoré dielo umelca Norman Phillips sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Fall in the Airway s 200 návštevami a 18% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Norman Phillips na WikiOO.org?
- 1 400 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na profilu umelca, 900 na jeho dielach.
Aké diela umelca Norman Phillips zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Tmavý (Luminancia) získavajú 55% návštev pre 39% katalógu.