Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Norman Wilkinson na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Norman Wilkinson: štatistiky v skratke
The Little Ships at Dunkirk, June 1940 je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Norman Wilkinson: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 4% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: London, Midland and Scottish Express Train Being Bombed near Bletchley, October 1940 (The LMS at War Series) a Japan Signs Her Own Death Warrant Attack on Pearl Harbour, 7 December 1941. Celkový počet prehliadok: 5 300 (1 100 profil umelca, 4 200 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (4 000 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (87%), telefóny (11%) a tablety (2%). Zistená preferencia: Jednotná paleta (Harmónia farieb), 38% návštev pre 20% katalógu.
Top 10 diel umelca Norman Wilkinson podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Norman Wilkinson, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
The Little Ships at Dunkirk, June 1940, 1940
200 návštev · 4,0%
-
2
London, Midland and Scottish Express Train Being Bombed near Bletchley, October 1940 (The LMS at War Series), 1940
200 návštev · 4,0%
-
3
Japan Signs Her Own Death Warrant Attack on Pearl Harbour, 7 December 1941
200 návštev · 4,0%
-
4
View of Docks with SS 'Duke of Argyll' at Quay (London, Midland and Scottish Railway poster artwork)
200 návštev · 4,0%
-
5
A Sunderland Flying Boat Rescuing the Crew of a Liberator
200 návštev · 4,0%
-
6
A Destroyer Sinking a Submarine
200 návštev · 4,0%
-
7
Barges off Greenwich
200 návštev · 4,0%
-
8
Portrush from White Rocks
200 návštev · 4,0%
-
9
HMS 'Cardiff'
200 návštev · 4,0%
-
10
Hawker Harts of 601 Squadron, 1936
200 návštev · 4,0%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Norman Wilkinson?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 500 | 3 500 |
| Aug 2026 | 200 | 400 |
| Sep 2026 | 400 | 200 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Norman Wilkinson?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Norman Wilkinson si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 10,0% | 18,0% |
| Mierny jas | 44,0% | 48,0% |
| Svetlá rovnováha | 40,0% | 34,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 52,0% | 50,0% |
| Subtelné tóny farieb | 30,0% | 16,0% |
| Vyvážene jemná | 14,0% | 28,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 6,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 61,1% | 64,7% |
| Zemité tóny | 30,6% | 32,4% |
| Tmavé tóny | 2,8% | 2,9% |
| Monochromatické | 2,8% | 0,0% |
| Prírodné témy | 2,8% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 32,0% | 36,0% |
| Vyvážené | 62,0% | 52,0% |
| Sýte | 6,0% | 12,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 26,0% | 26,0% |
| Jemný | 18,0% | 30,0% |
| Vyvážený | 10,0% | 6,0% |
| Výrazný | 6,0% | 8,0% |
| Vyhlásenie | 40,0% | 30,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 32,0% | 18,0% |
| jemne prepojená paleta | 20,0% | 24,0% |
| Vyvážená harmónia | 14,0% | 4,0% |
| Silná farebná jednota | 14,0% | 16,0% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 38,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Norman Wilkinson rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| War in Pictures An Aircraft… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipbuilding | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Mourne Mountains, Sliev… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rock of Cashel (London, Mid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Japan Signs Her Own Death W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Harvest Fields, Sperrins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Air Raid on the Anchorage F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ireland for Holidays The Gi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Action off Cape Matap… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Train Crossing Monsal Dale… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Norman Wilkinson konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 4 600 | 86,8% |
| telefóny | 600 | 11,3% |
| tablety | 100 | 1,9% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Norman Wilkinson?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| japonsky | 200 | 66,7% |
| turecky | 100 | 33,3% |
Aká je denná čítanosť Norman Wilkinson vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 400 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 200 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 200 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 300 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 100 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 300 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 400 |
Norman Wilkinson: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Norman Wilkinson má najviac vyhľadaní?
- The Little Ships at Dunkirk, June 1940: 200 návštev, 4% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Norman Wilkinson?
- 5 300 návštev za dvanásť mesiacov (1 100 záznamov umelca, 4 200 diel)
Hľadajú sa informácie o Norman Wilkinson častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na pou počítače (87%), telefóny (11%) a tablety (2%); najviac ich je na pou počítače s podielom 87%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Norman Wilkinson?
- Áno, Jednotná paleta (Harmónia farieb): 38% návštev z 20% katalógu.