Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Oleksandr Aksinin na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Oleksandr Aksinin: štatistiky v skratke
Dance of Salome je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Oleksandr Aksinin: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 3% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Gate to the Garden. Alice in Wonderland a Icarus. Celkový počet prehliadok: 7 900 (900 profil umelca, 7 000 diela). Nárast o 100% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (7 000 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (100%). Zistená preferencia: Mierny jas (Luminancia), 40% návštev pre 28% katalógu.
Top 10 diel umelca Oleksandr Aksinin podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Oleksandr Aksinin, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Dance of Salome, 1978
200 návštev · 2,7%
-
2
Gate to the Garden. Alice in Wonderland, 1976
200 návštev · 2,7%
-
3
Icarus, 1979
200 návštev · 2,7%
-
4
Self Portrait, 1968
200 návštev · 2,7%
-
5
Marine Quadrille. Alice in Wonderland, 1976
200 návštev · 2,7%
-
6
Outdoor Scenery, 1978
200 návštev · 2,7%
-
7
Cancer, 1979
200 návštev · 2,7%
-
8
Hexagram 22, 1984
100 návštev · 1,3%
-
9
Greenhouses, 1979
100 návštev · 1,3%
-
10
Raven, 1980
100 návštev · 1,3%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Oleksandr Aksinin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 200 |
| Júl 2026 | 500 | 6 500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 300 | 100 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Oleksandr Aksinin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Oleksandr Aksinin si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 5,3% |
| Mäkký tieň | 18,0% | 8,0% |
| Mierny jas | 28,0% | 40,0% |
| Svetlá rovnováha | 30,0% | 30,7% |
| Luminózny | 24,0% | 16,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 44,0% | 49,3% |
| Subtelné tóny farieb | 22,0% | 22,7% |
| Vyvážene jemná | 18,0% | 13,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 14,0% | 13,3% |
| Sýta farba | 2,0% | 1,3% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 66,7% | 73,8% |
| Tmavé tóny | 11,1% | 19,7% |
| Zemité tóny | 13,9% | 6,6% |
| Pastelové tóny | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 36,0% | 46,7% |
| Vyvážené | 46,0% | 37,3% |
| Sýte | 18,0% | 16,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 2,7% |
| Jemný | 14,0% | 9,3% |
| Vyvážený | 10,0% | 8,0% |
| Výrazný | 8,0% | 12,0% |
| Vyhlásenie | 62,0% | 68,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,0% | 2,7% |
| jemne prepojená paleta | 12,0% | 14,7% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 10,7% |
| Silná farebná jednota | 34,0% | 40,0% |
| Jednotná paleta | 38,0% | 32,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Oleksandr Aksinin rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dostoevsky | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| M XII | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anonymous | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Manifested Sound | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Total Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| To I.Kabakov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Texture in the Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Here | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Je Oleksandr Aksinin konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 7 900 | 100,0% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Oleksandr Aksinin?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 33,3% |
| francúzsky | 100 | 33,3% |
| rusky | 100 | 33,3% |
Aká je denná čítanosť Oleksandr Aksinin vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 300 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 100 |
| pi 16 Okt | 100 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
Oleksandr Aksinin: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Oleksandr Aksinin má najviac vyhľadaní?
- Dance of Salome: 200 návštev, 3% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Oleksandr Aksinin?
- 7 900 návštev za dvanásť mesiacov (900 záznamov umelca, 7 000 diel)
Hľadajú sa informácie o Oleksandr Aksinin častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na pou počítače (100%); najviac ich je na pou počítače s podielom 100%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Oleksandr Aksinin?
- Áno, Mierny jas (Luminancia): 40% návštev z 28% katalógu.