Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Olga Rozanova na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Olga Rozanova: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Olga Rozanova v databáze WikiOO.org dielo Non-Objective Composition (Suprematism): 300 návštev, čo predstavuje 12% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Flight of an Aeroplane a Blue on Tin. Záznamy o umelcovite Olga Rozanova boli navštívené 3 900krát: 1 500 na profilu umelca a 2 400 na záznamoch jednotlivých diel. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 3 000 návštevami. Konzultácia sa vykonáva na pou počítače (69%), telefóny (28%) a tablety (3%). Čitatelia sa obracajú na Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 38% návštev oproti 21% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Olga Rozanova
Diela umelca Olga Rozanova zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Non-Objective Composition (Suprematism), 1916
300 návštev · 12,5%
-
2
Flight of an Aeroplane, 1916
200 návštev · 8,3%
-
3
Blue on Tin
200 návštev · 8,3%
-
4
Non-Objective Composition (Suprematism)
200 návštev · 8,3%
-
5
Non-objective Composition, 1916
100 návštev · 4,2%
-
6
Four aces (Simultaneous Composition), 1916
100 návštev · 4,2%
-
7
Color Painting (Non-Objective Composition), 1917
100 návštev · 4,2%
-
8
The factory and the bridge, 1913
100 návštev · 4,2%
-
9
Lady in pink (Artist's sister Anna Rozanova), 1911
100 návštev · 4,2%
-
10
Still Life, 1913
100 návštev · 4,2%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Olga Rozanova?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 200 |
| Júl 2026 | 1 000 | 2 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 400 | 200 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Olga Rozanova?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Olga Rozanova si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,8% | 12,5% |
| Mäkký tieň | 23,8% | 16,7% |
| Mierny jas | 47,6% | 45,8% |
| Svetlá rovnováha | 21,4% | 20,8% |
| Luminózny | 2,4% | 4,2% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 9,5% | 16,7% |
| Subtelné tóny farieb | 35,7% | 20,8% |
| Vyvážene jemná | 28,6% | 20,8% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 21,4% | 37,5% |
| Sýta farba | 4,8% | 4,2% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 42,9% | 55,0% |
| Tmavé tóny | 21,4% | 25,0% |
| Neutrálne tóny | 25,0% | 10,0% |
| Pastelové tóny | 3,6% | 5,0% |
| Teplé tóny | 3,6% | 5,0% |
| Metalické tóny | 3,6% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 11,9% | 20,8% |
| Vyvážené | 64,3% | 50,0% |
| Sýte | 23,8% | 29,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 4,8% | 4,2% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 23,8% | 25,0% |
| Vyhlásenie | 71,4% | 70,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 47,6% | 29,2% |
| jemne prepojená paleta | 28,6% | 37,5% |
| Vyvážená harmónia | 7,1% | 8,3% |
| Silná farebná jednota | 9,5% | 16,7% |
| Jednotná paleta | 7,1% | 8,3% |
Ktoré diela umelca Olga Rozanova sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Flight of an Aeroplane | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Non-objective Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Blue on Tin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Still Life with Peatcher an… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Universal war | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jack of Clubs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Non-Objective Composition (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The factory and the bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Disjunction of forms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| King of clubs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia sa používajú na prehliadanie profilu Olga Rozanova?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 700 | 69,2% |
| telefóny | 1 100 | 28,2% |
| tablety | 100 | 2,6% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Olga Rozanova?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 700 | 70,0% |
| španielsky | 300 | 30,0% |
Koľko konzultácií s Olga Rozanova je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 100 |
| ut 22 Sep | 100 |
| st 23 Sep | 100 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 300 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 1 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 200 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 1 000 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 400 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 1 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 500 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 1 400 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 600 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 200 |
Otázky k čitateľnosti Olga Rozanova
Ktoré diela umelca Olga Rozanova sú najčastejšie vyhlimatované?
- Non-Objective Composition (Suprematism), s 300 návštevami (12% všetkých prehliadok umelca Olga Rozanova). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Olga Rozanova vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 3 900krát za posledných dvanásť mesiacov: 1 500 na profilu umelca a 2 400 na profiloch diel.
Na akých zariadeniach sa konzumuje Olga Rozanova?
- Olga Rozanova je vyhľadávaný na pou počítače (69%), telefóny (28%) a tablety (3%); pou počítače predstavuje 69% všetkých vyhľadávaní.
Aké diela od Olga Rozanova majú čitatelia najradšej?
- Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb): 38% návštev oproti 21% v katalógu.