Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Ossip Zadkine na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Ossip Zadkine: štatistiky v skratke
Visitors to the sun je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Ossip Zadkine: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 27% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Woman standing a The dream. Celkový počet prehliadok: 800 (200 profil umelca, 600 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (600 návštev). Zistená preferencia: Vyvážená harmónia (Harmónia farieb), 45% návštev pre 12% katalógu.
Top 8 diel umelca Ossip Zadkine podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Ossip Zadkine, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Visitors to the sun, 1956
300 návštev · 27,3%
-
2
Woman standing, 1922
200 návštev · 18,2%
-
3
The dream, 1955
100 návštev · 9,1%
-
4
Masquerade Gold Guitarist, 1926
100 návštev · 9,1%
-
5
Double Portrait of Nel and Henk Wiegersma, 1930
100 návštev · 9,1%
-
6
Human head, 1923
100 návštev · 9,1%
-
7
Musician, 1919
100 návštev · 9,1%
-
8
Barracks Clignancourt, 1919
100 návštev · 9,1%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Ossip Zadkine?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Ossip Zadkine?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Ossip Zadkine si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 8,0% | 18,2% |
| Mierny jas | 50,0% | 54,5% |
| Svetlá rovnováha | 22,0% | 18,2% |
| Luminózny | 20,0% | 9,1% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 52,0% | 54,5% |
| Subtelné tóny farieb | 30,0% | 18,2% |
| Vyvážene jemná | 16,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 27,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 67,4% | 45,5% |
| Zemité tóny | 27,9% | 27,3% |
| Tmavé tóny | 2,3% | 27,3% |
| Pastelové tóny | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 50,0% | 54,5% |
| Vyvážené | 46,0% | 18,2% |
| Sýte | 4,0% | 27,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,0% | 0,0% |
| Jemný | 12,0% | 18,2% |
| Vyvážený | 8,0% | 0,0% |
| Výrazný | 16,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 60,0% | 81,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 32,0% | 9,1% |
| jemne prepojená paleta | 12,0% | 9,1% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 45,5% |
| Silná farebná jednota | 36,0% | 18,2% |
| Jednotná paleta | 8,0% | 18,2% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Ossip Zadkine rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Visitors to the sun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The messengers of the Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The dream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three personages | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daphne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Human head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Composer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inspiration | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Double Portrait of Nel and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Ossip Zadkine?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Aká je denná čítanosť Ossip Zadkine vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 200 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 500 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 200 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Ossip Zadkine: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Ossip Zadkine má najviac vyhľadaní?
- Visitors to the sun: 300 návštev, 27% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 8. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Ossip Zadkine?
- 800 návštev za dvanásť mesiacov (200 záznamov umelca, 600 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Ossip Zadkine?
- Áno, Vyvážená harmónia (Harmónia farieb): 45% návštev z 12% katalógu.