Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Patrick Caulfield na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Patrick Caulfield: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Patrick Caulfield v databáze WikiOO.org dielo Still life autumn fashion: 1 100 návštev, čo predstavuje 36% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Interior evening a Artist. Záznamy o umelcovite Patrick Caulfield boli navštívené 2 100krát: 500 na profilu umelca a 1 600 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií vzrástol o 500% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 1 200 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Mierny jas (Luminancia) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 52% návštev oproti 18% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Patrick Caulfield
Diela umelca Patrick Caulfield zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Still life autumn fashion
1 100 návštev · 35,5%
-
2
Interior evening
300 návštev · 9,7%
-
3
Artist, 1964
200 návštev · 6,5%
-
4
Greece expiring on the ruins of missolonghi after delacroix
200 návštev · 6,5%
-
5
Dining Recess, 1972
100 návštev · 3,2%
-
6
Wine glasses
100 návštev · 3,2%
-
7
Interior night
100 návštev · 3,2%
-
8
Glazed earthenware
100 návštev · 3,2%
-
9
Coloured still life
100 návštev · 3,2%
-
10
Garden with pines
100 návštev · 3,2%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Patrick Caulfield?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 300 | 300 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Patrick Caulfield?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Patrick Caulfield si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 26,0% | 22,6% |
| Mäkký tieň | 14,0% | 6,5% |
| Mierny jas | 18,0% | 51,6% |
| Svetlá rovnováha | 24,0% | 9,7% |
| Luminózny | 18,0% | 9,7% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 16,0% | 9,7% |
| Subtelné tóny farieb | 14,0% | 9,7% |
| Vyvážene jemná | 18,0% | 6,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 40,0% | 61,3% |
| Sýta farba | 12,0% | 12,9% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 45,2% | 72,4% |
| Neutrálne tóny | 33,3% | 10,3% |
| Zemité tóny | 9,5% | 6,9% |
| Žiarivé a výrazné | 4,8% | 6,9% |
| Prírodné témy | 4,8% | 3,5% |
| Teplé tóny | 2,4% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 16,0% | 9,7% |
| Vyvážené | 32,0% | 16,1% |
| Sýte | 52,0% | 74,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,0% | 9,7% |
| Jemný | 16,0% | 12,9% |
| Vyvážený | 4,0% | 0,0% |
| Výrazný | 4,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 62,0% | 77,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 22,0% | 41,9% |
| jemne prepojená paleta | 8,0% | 9,7% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 6,5% |
| Silná farebná jednota | 30,0% | 32,3% |
| Jednotná paleta | 32,0% | 9,7% |
Ktoré diela umelca Patrick Caulfield sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still life autumn fashion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 | 300 |
| Coloured still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Glazed earthenware | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of juan gris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wine glasses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Greece expiring on the ruin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Artist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dining Recess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Two fish on a plate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grey pipe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Patrick Caulfield?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| arabský | 300 | 100,0% |
Koľko konzultácií s Patrick Caulfield je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 700 |
| pi 16 Okt | 100 |
| so 17 Okt | 100 |
| ne 18 Okt | 100 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 300 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 200 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 100 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 200 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Patrick Caulfield
Ktoré diela umelca Patrick Caulfield sú najčastejšie vyhlimatované?
- Still life autumn fashion, s 1 100 návštevami (36% všetkých prehliadok umelca Patrick Caulfield). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Patrick Caulfield vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 2 100krát za posledných dvanásť mesiacov: 500 na profilu umelca a 1 600 na profiloch diel.
Aké diela od Patrick Caulfield majú čitatelia najradšej?
- Mierny jas (Luminancia): 52% návštev oproti 18% v katalógu.