Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Paul Baum na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Paul Baum: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Paul Baum v databáze WikiOO.org dielo After The Rain: 400 návštev, čo predstavuje 29% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach a Sint Anna Ter Muiden. Záznamy o umelcovite Paul Baum boli navštívené 1 500krát: 300 na profilu umelca a 1 200 na záznamoch jednotlivých diel. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 1 200 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Jemný (Kontrast) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 50% návštev oproti 30% diel.
8 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Paul Baum
Diela umelca Paul Baum zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
After The Rain
400 návštev · 28,6%
-
2
Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach
200 návštev · 14,3%
-
3
Sint Anna Ter Muiden
200 návštev · 14,3%
-
4
House In Flanders
200 návštev · 14,3%
-
5
View On Sluis In The Morninglight
100 návštev · 7,1%
-
6
The First Signed Baume ^ Mercier
100 návštev · 7,1%
-
7
The Windmill In 't Kalf, Knokke
100 návštev · 7,1%
-
8
Constantinople
100 návštev · 7,1%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Paul Baum?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Paul Baum?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Paul Baum si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 3,7% | 7,1% |
| Mäkký tieň | 18,5% | 28,6% |
| Mierny jas | 40,7% | 50,0% |
| Svetlá rovnováha | 29,6% | 14,3% |
| Luminózny | 7,4% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 29,6% | 35,7% |
| Subtelné tóny farieb | 22,2% | 14,3% |
| Vyvážene jemná | 40,7% | 50,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 7,4% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 62,5% | 61,5% |
| Zemité tóny | 25,0% | 30,8% |
| Tmavé tóny | 8,3% | 0,0% |
| Monochromatické | 4,2% | 7,7% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 29,6% | 35,7% |
| Vyvážené | 66,7% | 64,3% |
| Sýte | 3,7% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 22,2% | 14,3% |
| Jemný | 29,6% | 50,0% |
| Vyvážený | 11,1% | 0,0% |
| Výrazný | 7,4% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 29,6% | 35,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 25,9% | 35,7% |
| jemne prepojená paleta | 11,1% | 14,3% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 25,9% | 7,1% |
| Jednotná paleta | 37,0% | 42,9% |
Ktoré diela umelca Paul Baum sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vorfruhlingsweg Nach Nieder… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dutch River Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Six Original Pen-and-ink Dr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farms In Flanders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Herbstlandschaft Bei Knokke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After The Rain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Figur Unter Baum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Constantinople | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Walk In The Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landschaft Am Fluss Vor Gent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Paul Baum?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií s Paul Baum je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 100 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Paul Baum
Ktoré diela umelca Paul Baum sú najčastejšie vyhlimatované?
- After The Rain, s 400 návštevami (29% všetkých prehliadok umelca Paul Baum). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 8 diel.
Koľkokrát bol Paul Baum vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 1 500krát za posledných dvanásť mesiacov: 300 na profilu umelca a 1 200 na profiloch diel.
Aké diela od Paul Baum majú čitatelia najradšej?
- Jemný (Kontrast): 50% návštev oproti 30% v katalógu.