Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Paul Cézanne na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Paul Cézanne: štatistiky v skratke
Karty hráči je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Paul Cézanne: 11 100 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 2% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Veľké kúpeľne (Philadelphia) a Hráči s kartami. Celkový počet prehliadok: 463 700 (53 800 profil umelca, 409 900 diela). Nárast o 9% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (323 300 návštev). Jazyky: anglicky (35%), rusky (13%) a kórejsky (8%). Krajiny: Spojené štáty americké (11%), Rusko (8%) a Južná Kórea (6%). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (80%), telefóny (18%) a tablety (3%). Zistená preferencia: Zemité tóny (Paleta farieb), 58% návštev pre 47% katalógu.
Top 10 diel umelca Paul Cézanne podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Paul Cézanne, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Paul Cézanne?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
100
15 600
Júl 2026
17 900
305 400
Aug 2026
16 300
43 400
Sep 2026
19 500
45 500
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Paul Cézanne?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Paul Cézanne si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
34,7%
37,9%
Pokojná atmosféra
28,6%
36,3%
Elegantný
18,4%
12,1%
Nostalgický
10,2%
4,9%
Romantický
4,1%
3,6%
Dramatické
4,1%
2,7%
Zemitý
0,0%
1,5%
Éterický
0,0%
0,5%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
49,0%
49,2%
Pokojný
18,4%
27,1%
Pokojná
16,3%
10,8%
Melancholický
8,2%
7,0%
Nostalgický
0,0%
1,7%
Tajomný
0,0%
1,1%
Romantický
4,1%
1,1%
Dramatický
0,0%
0,8%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
14,0%
15,7%
Mäkký tieň
32,0%
39,5%
Mierny jas
36,0%
31,4%
Svetlá rovnováha
6,0%
10,4%
Luminózny
12,0%
2,9%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
20,0%
12,0%
Subtelné tóny farieb
32,0%
34,4%
Vyvážene jemná
38,0%
42,0%
Výrazná prítomnosť farieb
10,0%
11,6%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
47,1%
58,0%
Neutrálne tóny
26,5%
21,4%
Tmavé tóny
11,8%
13,7%
Prírodné témy
5,9%
4,6%
Monochromatické
5,9%
1,1%
Pastelové tóny
2,9%
1,1%
Teplé tóny
0,0%
0,1%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
20,0%
15,5%
Vyvážené
60,0%
66,1%
Sýte
20,0%
18,4%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
12,0%
6,5%
Jemný
10,0%
18,0%
Vyvážený
24,0%
18,4%
Výrazný
26,0%
27,0%
Vyhlásenie
28,0%
30,2%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
30,0%
28,8%
jemne prepojená paleta
6,0%
16,0%
Vyvážená harmónia
6,0%
16,0%
Silná farebná jednota
44,0%
33,9%
Jednotná paleta
14,0%
5,3%
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Paul Cézanne rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
Dielo
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Karty hráči
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3 400
2 800
3 700
Veľké kúpeľa
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 300
200
400
Veľké kúpeľne (Philadelphia)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
2 900
1 500
2 900
Ž závoj, džez a ovoce
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 400
600
1 100
Mont Sainte-Victoire z Bibe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
900
300
500
Zátoka z L'Estaque
0
0
0
0
0
0
0
0
100
2 800
600
1 500
Château Noir
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 200
300
900
Bathing
0
0
0
0
0
0
0
0
200
1 400
100
0
Mont Sainte-Victoire (Metro…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
700
500
Jourdanova šopa
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
300
Je Paul Cézanne konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
369 800
79,7%
telefóny
81 200
17,5%
tablety
12 700
2,7%
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Paul Cézanne?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
8 200
35,0%
rusky
3 100
13,2%
kórejsky
1 900
8,1%
španielsky
1 700
7,3%
portugalsky
1 300
5,6%
bulharsky
1 100
4,7%
švédsky
1 100
4,7%
nemecky
900
3,8%
francúzsky
900
3,8%
srbsky
500
2,1%
Aká je denná čítanosť Paul Cézanne vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
Deň
Návštevy
st 23 Sep
4 400
št 24 Sep
2 900
pi 25 Sep
3 500
so 26 Sep
3 500
ne 27 Sep
5 600
po 28 Sep
5 200
ut 29 Sep
4 100
st 30 Sep
5 100
št 1 Okt
4 000
pi 2 Okt
5 200
so 3 Okt
4 500
ne 4 Okt
3 500
po 5 Okt
5 800
ut 6 Okt
5 700
st 7 Okt
4 500
št 8 Okt
5 200
pi 9 Okt
4 700
so 10 Okt
6 100
ne 11 Okt
4 000
po 12 Okt
5 000
ut 13 Okt
5 300
st 14 Okt (predpoveď)
5 300
št 15 Okt (predpoveď)
4 600
pi 16 Okt (predpoveď)
5 100
so 17 Okt (predpoveď)
5 400
ne 18 Okt (predpoveď)
5 000
po 19 Okt (predpoveď)
6 100
ut 20 Okt (predpoveď)
5 700
st 21 Okt (predpoveď)
5 600
št 22 Okt (predpoveď)
4 900
pi 23 Okt (predpoveď)
5 400
so 24 Okt (predpoveď)
5 700
ne 25 Okt (predpoveď)
5 300
po 26 Okt (predpoveď)
6 400
ut 27 Okt (predpoveď)
6 100
st 28 Okt (predpoveď)
5 900
št 29 Okt (predpoveď)
5 100
pi 30 Okt (predpoveď)
5 600
so 31 Okt (predpoveď)
5 900
ne 1 Nov (predpoveď)
5 500
po 2 Nov (predpoveď)
6 700
ut 3 Nov (predpoveď)
6 300
Paul Cézanne: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Paul Cézanne má najviac vyhľadaní?
Karty hráči: 11 100 návštev, 2% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Paul Cézanne?
463 700 návštev za dvanásť mesiacov (53 800 záznamov umelca, 409 900 diel)
Hľadajú sa informácie o Paul Cézanne častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
Konzultácie sa delia na pou počítače (80%), telefóny (18%) a tablety (3%); najviac ich je na pou počítače s podielom 80%.
V akých jazykoch sa konzultuje o Paul Cézanne?
anglicky (35%), rusky (13%) a kórejsky (8%); najviac zastupuje jazyk anglicky s podielom 35%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Paul Cézanne?
Áno, Zemité tóny (Paleta farieb): 58% návštev z 47% katalógu.