Paul Delvaux Štatistiky čítanosti a konzultácií

1897 – 1994

Čo nájdete na tejto stránke?

Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Paul Delvaux na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.

Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.

Paul Delvaux: prehľad čitateľstva

Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Paul Delvaux v databáze WikiOO.org dielo A SirenIn Full Moonlight: 4 800 návštev, čo predstavuje 13% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Spánok Venúsy a Nočná rýchlosť. Záznamy o umelcovite Paul Delvaux boli navštívené 29 100krát: 6 300 na profilu umelca a 22 800 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií klesol o 12% z Aug 2026 na Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 17 000 návštevami. Záznamy sa čítajú v francúzsky (50%), anglicky (10%) a holandsky (10%). Čítanosť je sústredená hlavne v Belgicko (79%), Južná Kórea (6%) a Rakúsko (3%). Konzultácia sa vykonáva na pou počítače (76%), telefóny (21%) a tablety (4%). Čitatelia sa obracajú na Tmavý (Luminancia) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 53% návštev oproti 20% diel.

10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Paul Delvaux

Diela umelca Paul Delvaux zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.

  1. A SirenIn Full Moonlight 1 A SirenIn Full Moonlight 4 800 návštev · 12,9%
  2. Spánok Venúsy 2 Spánok Venúsy, 1944 3 200 návštev · 8,6%
  3. Nočná rýchlosť 3 Nočná rýchlosť, 1947 2 500 návštev · 6,7%
  4. Spánková Venúsa 4 Spánková Venúsa, 1943 1 600 návštev · 4,3%
  5. Chrysis 5 Chrysis, 1967 900 návštev · 2,4%
  6. Skeletons in an office 6 Skeletons in an office, 1944 900 návštev · 2,4%
  7. Nodes Rose 7 Nodes Rose, 1937 700 návštev · 1,9%
  8. The Blue Curtain 8 The Blue Curtain 700 návštev · 1,9%
  9. Tribute to Jules Verne 9 Tribute to Jules Verne, 1971 600 návštev · 1,6%
  10. Lamp 10 Lamp, 1945 600 návštev · 1,6%

Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Paul Delvaux?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.

Tabuľka údajov
MesiacStránka umelcaStránky diel
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Máj 202600
Jún 2026100700
Júl 20261 80015 200
Aug 20266005 400
Sep 20263 8001 500

Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Paul Delvaux?

Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.

Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.

Ktoré diela umelca Paul Delvaux sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?

Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.

Tabuľka údajov
DieloOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Máj 2026Jún 2026Júl 2026Aug 2026Sep 2026
Spánok Venúsy0000000001 40000
Nočná rýchlosť0000000009004000
Spánková Venúsa0000000003000100
Nodes Rose0000000004001000
Pygmallion000000000000
The Awakening of the forest0000000002001000
Dawn of the Town000000000000
The Canape Vert0000000001001000
The Garden00000000010000
For the Brussels Luxembourg…000000000000

Aké zariadenia sa používajú na prehliadanie profilu Paul Delvaux?

Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.

Tabuľka údajov
ZariadenieNávštevyZdieľať
pou počítače22 00075,6%
telefóny6 00020,6%
tablety1 1003,8%

V akých jazykoch sa konzultuje s Paul Delvaux?

Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.

Tabuľka údajov
JazykNávštevyZdieľať
francúzsky2 90050,0%
anglicky60010,3%
holandsky60010,3%
kórejsky4006,9%
švédsky4006,9%
španielsky3005,2%
taliansky2003,4%
česky1001,7%
nemecky1001,7%
portugalsky1001,7%

Koľko konzultácií s Paul Delvaux je denne a čo sa očakáva?

Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.

Tabuľka údajov
DeňNávštevy
so 26 Sep700
ne 27 Sep1 600
po 28 Sep1 500
ut 29 Sep700
st 30 Sep900
št 1 Okt100
pi 2 Okt500
so 3 Okt300
ne 4 Okt900
po 5 Okt400
ut 6 Okt100
st 7 Okt300
št 8 Okt400
pi 9 Okt400
so 10 Okt700
ne 11 Okt1 100
po 12 Okt700
ut 13 Okt3 900
st 14 Okt1 200
št 15 Okt600
pi 16 Okt500
so 17 Okt (predpoveď)1 000
ne 18 Okt (predpoveď)2 000
po 19 Okt (predpoveď)1 500
ut 20 Okt (predpoveď)2 600
st 21 Okt (predpoveď)1 400
št 22 Okt (predpoveď)600
pi 23 Okt (predpoveď)800
so 24 Okt (predpoveď)1 100
ne 25 Okt (predpoveď)2 200
po 26 Okt (predpoveď)1 600
ut 27 Okt (predpoveď)2 900
st 28 Okt (predpoveď)1 500
št 29 Okt (predpoveď)700
pi 30 Okt (predpoveď)900
so 31 Okt (predpoveď)1 100
ne 1 Nov (predpoveď)2 400
po 2 Nov (predpoveď)1 700
ut 3 Nov (predpoveď)3 100
st 4 Nov (predpoveď)1 600
št 5 Nov (predpoveď)700
pi 6 Nov (predpoveď)900

Otázky k čitateľnosti Paul Delvaux

Ktoré diela umelca Paul Delvaux sú najčastejšie vyhlimatované?

A SirenIn Full Moonlight, s 4 800 návštevami (13% všetkých prehliadok umelca Paul Delvaux). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.

Koľkokrát bol Paul Delvaux vyhľadávaný na WikiOO.org?

29 100krát za posledných dvanásť mesiacov: 6 300 na profilu umelca a 22 800 na profiloch diel.

Na akých zariadeniach sa konzumuje Paul Delvaux?

Paul Delvaux je vyhľadávaný na pou počítače (76%), telefóny (21%) a tablety (4%); pou počítače predstavuje 76% všetkých vyhľadávaní.

V akých jazykoch sa konzultuje s Paul Delvaux?

V francúzsky (50%), anglicky (10%) a holandsky (10%). Na prvom mieste je francúzsky s podielom 50%.

Aké diela od Paul Delvaux majú čitatelia najradšej?

Tmavý (Luminancia): 53% návštev oproti 20% v katalógu.