Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Paul Jenkins na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Paul Jenkins: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Paul Jenkins je Phenomena Off from Shore, ktoré má 300 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 11% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Continental divide a Untitled (246). Profil umelca bol otvorený 300krát a záznamy o dielach 2 100krát, čo predstavuje celkom 2 400 otvorení. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 2 000. Čitatelia si vyberajú Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb) pri 41% návštev, čo predstavuje 28% katalógu.
Paul Jenkins: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Paul Jenkins a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Phenomena Off from Shore, 1965
300 návštev · 11,1%
-
2
Continental divide
300 návštev · 11,1%
-
3
Untitled (246)
200 návštev · 7,4%
-
4
Phenomena Tibetan Banner, 1973
100 návštev · 3,7%
-
5
Phenomena Phoenix Equinox, 2006
100 návštev · 3,7%
-
6
Untitled (492)
100 návštev · 3,7%
-
7
Phenomena Solstice Encounter, 2003
100 návštev · 3,7%
-
8
Phenomena Tibetan Flange, 1973
100 návštev · 3,7%
-
9
Mandragora
100 návštev · 3,7%
-
10
Maltese Hunter, 1958
100 návštev · 3,7%
Kedy bol siroký profil Paul Jenkins si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 400 |
| Júl 2026 | 300 | 1 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca Paul Jenkins vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Paul Jenkins?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 12,0% | 14,8% |
| Mierny jas | 40,0% | 25,9% |
| Svetlá rovnováha | 36,0% | 37,0% |
| Luminózny | 12,0% | 22,2% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 28,0% | 33,3% |
| Subtelné tóny farieb | 16,0% | 7,4% |
| Vyvážene jemná | 28,0% | 18,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 28,0% | 40,7% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 50,0% | 43,5% |
| Tmavé tóny | 21,1% | 21,7% |
| Metalické tóny | 10,5% | 13,0% |
| Zemité tóny | 13,2% | 4,3% |
| Pastelové tóny | 5,3% | 17,4% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 26,0% | 29,6% |
| Vyvážené | 48,0% | 33,3% |
| Sýte | 26,0% | 37,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 2,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 2,0% | 3,7% |
| Výrazný | 14,0% | 3,7% |
| Vyhlásenie | 82,0% | 92,6% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 44,0% | 51,8% |
| jemne prepojená paleta | 20,0% | 14,8% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 18,5% |
| Silná farebná jednota | 10,0% | 11,1% |
| Jednotná paleta | 14,0% | 3,7% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Paul Jenkins podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Phenomena Sun over the Hour… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (492) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Phenomena Phoenix Equinox | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Amadeus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Continental Divide | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Phenomena Voyager | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Phenomena Tibetan Clay Offe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Phenomena Solstice Encounter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dakota Ridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Willow Run | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Paul Jenkins?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre Paul Jenkins a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 100 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Paul Jenkins
Ktoré dielo umelca Paul Jenkins sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Phenomena Off from Shore s 300 návštevami a 11% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Paul Jenkins na WikiOO.org?
- 2 400 návštev za dvanásť mesiacov: 300 na profilu umelca, 2 100 na jeho dielach.
Aké diela umelca Paul Jenkins zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb) získavajú 41% návštev pre 28% katalógu.