Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Paul Wonner na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Paul Wonner: štatistiky v skratke
"Dutch" Still Life with Orchids, Postcard View of Paris, and "Death of Marat" je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Paul Wonner: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 36% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Still Life with Indian Miniature a Model Drinking Coffee. Celkový počet prehliadok: 900 (300 profil umelca, 600 diela). Štvrťrok: Jún 2026 (400 návštev). Zistená preferencia: Vyhlásenie (Kontrast), 91% návštev pre 59% katalógu.
Top 6 diel umelca Paul Wonner podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Paul Wonner, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
"Dutch" Still Life with Orchids, Postcard View of Paris, and "Death of Marat", 1983
400 návštev · 36,4%
-
2
Still Life with Indian Miniature
300 návštev · 27,3%
-
3
Model Drinking Coffee, 1964
100 návštev · 9,1%
-
4
Peach and Three Lemons, 1967
100 návštev · 9,1%
-
5
View From South Laguna
100 návštev · 9,1%
-
6
Study of Flowers and Two Boxes
100 návštev · 9,1%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Paul Wonner?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 300 |
| Júl 2026 | 100 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Paul Wonner?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Paul Wonner si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 17,6% | 9,1% |
| Mierny jas | 29,4% | 54,5% |
| Svetlá rovnováha | 47,1% | 36,4% |
| Luminózny | 5,9% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 35,3% | 63,6% |
| Subtelné tóny farieb | 23,5% | 18,2% |
| Vyvážene jemná | 23,5% | 18,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 17,6% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 63,6% | 80,0% |
| Prírodné témy | 18,2% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 9,1% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 9,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 35,3% | 45,5% |
| Vyvážené | 35,3% | 45,5% |
| Sýte | 29,4% | 9,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 11,8% | 0,0% |
| Jemný | 11,8% | 0,0% |
| Vyvážený | 5,9% | 9,1% |
| Výrazný | 11,8% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 58,8% | 90,9% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 47,1% | 54,5% |
| jemne prepojená paleta | 29,4% | 45,5% |
| Vyvážená harmónia | 5,9% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 11,8% | 0,0% |
| Jednotná paleta | 5,9% | 0,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Paul Wonner rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Garden with a Swing, Davis,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl in Swing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman with Mirror and Skull | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Boy and Bouq… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase of Geraniums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blue Glasses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Boy and Bouq… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Model Drinking Coffee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peach and Three Lemons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "Dutch" Still Life with Flo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Paul Wonner?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Paul Wonner vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
Paul Wonner: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Paul Wonner má najviac vyhľadaní?
- "Dutch" Still Life with Orchids, Postcard View of Paris, and "Death of Marat": 400 návštev, 36% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 6. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Paul Wonner?
- 900 návštev za dvanásť mesiacov (300 záznamov umelca, 600 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Paul Wonner?
- Áno, Vyhlásenie (Kontrast): 91% návštev z 59% katalógu.