Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Pavlo Makov na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Pavlo Makov: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Pavlo Makov v databáze WikiOO.org dielo Itinerario 13: 300 návštev, čo predstavuje 12% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Tablecloth with Sunflower a S.M. Garden. Záznamy o umelcovite Pavlo Makov boli navštívené 2 600krát: 300 na profilu umelca a 2 300 na záznamoch jednotlivých diel. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 2 400 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Mierny jas (Luminancia) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 27% návštev oproti 12% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Pavlo Makov
Diela umelca Pavlo Makov zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Itinerario 13, 2020
300 návštev · 11,5%
-
2
Tablecloth with Sunflower, 2007
200 návštev · 7,7%
-
3
S.M. Garden, 2019
200 návštev · 7,7%
-
4
Neighbourhood -5, 2018
100 návštev · 3,8%
-
5
Delta, 2020
100 návštev · 3,8%
-
6
Neighbourhood -4, 2018
100 návštev · 3,8%
-
7
A page from Abracadabra 2, 2020
100 návštev · 3,8%
-
8
A page from Abracadabra 1, 2020
100 návštev · 3,8%
-
9
Ei (a page from Abracadabra), 2020
100 návštev · 3,8%
-
10
Ukrainian Alphabet, 2011
100 návštev · 3,8%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Pavlo Makov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 2 200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Pavlo Makov?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Pavlo Makov si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 6,0% | 3,9% |
| Mierny jas | 12,0% | 26,9% |
| Svetlá rovnováha | 54,0% | 38,5% |
| Luminózny | 28,0% | 30,8% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 98,0% | 96,2% |
| Subtelné tóny farieb | 2,0% | 3,9% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 90,9% | 87,5% |
| Zemité tóny | 2,3% | 12,5% |
| Monochromatické | 4,5% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 2,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 94,0% | 96,2% |
| Vyvážené | 6,0% | 3,9% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 0,0% |
| Jemný | 16,0% | 15,4% |
| Vyvážený | 6,0% | 0,0% |
| Výrazný | 16,0% | 15,4% |
| Vyhlásenie | 56,0% | 69,2% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,0% | 7,7% |
| jemne prepojená paleta | 16,0% | 15,4% |
| Vyvážená harmónia | 14,0% | 7,7% |
| Silná farebná jednota | 20,0% | 30,8% |
| Jednotná paleta | 36,0% | 38,5% |
Ktoré diela umelca Pavlo Makov sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neighbourhood -5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Milky Way | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moon and well | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Г | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Donrosa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anticipation (colour insert… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "T" variant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ukrainian Alphabet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A page from Abracadabra 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Neighbourhood -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Pavlo Makov?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| fínsky | 100 | 100,0% |
Koľko konzultácií s Pavlo Makov je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 100 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Pavlo Makov
Ktoré diela umelca Pavlo Makov sú najčastejšie vyhlimatované?
- Itinerario 13, s 300 návštevami (12% všetkých prehliadok umelca Pavlo Makov). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Pavlo Makov vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 2 600krát za posledných dvanásť mesiacov: 300 na profilu umelca a 2 300 na profiloch diel.
Aké diela od Pavlo Makov majú čitatelia najradšej?
- Mierny jas (Luminancia): 27% návštev oproti 12% v katalógu.