Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Peeter Mladší Neeffs na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Peeter Mladší Neeffs: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Peeter Mladší Neeffs v databáze WikiOO.org dielo Interior of St Bavo, Haarlem: 400 návštev, čo predstavuje 29% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636 a 208l13033 - (6VRWK). Záznamy o umelcovite Peeter Mladší Neeffs boli navštívené 2 300krát: 900 na profilu umelca a 1 400 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií klesol o 100% z Aug 2026 na Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 1 900 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Pokojný (Kontrast) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 57% návštev oproti 38% diel.
9 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Peeter Mladší Neeffs
Diela umelca Peeter Mladší Neeffs zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Interior of St Bavo, Haarlem
400 návštev · 28,6%
-
2
The Interior of the Dominican Church, Antwerp, Looking East, with the Procession of the Holy Sacrament, Peeter Neeffs (I), 1636, 1636
200 návštev · 14,3%
-
3
208l13033 - (6VRWK)
200 návštev · 14,3%
-
4
Interior of the Antwerp Cathedral, 1660
100 návštev · 7,1%
-
5
Interiér kostola
100 návštev · 7,1%
-
6
Interior of a Gothic Church, 1653
100 návštev · 7,1%
-
7
Interior of Antwerp Cathedral
100 návštev · 7,1%
-
8
Een kerkinterieur
100 návštev · 7,1%
-
9
Interior of a Cathedral, 1659
100 návštev · 7,1%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Peeter Mladší Neeffs?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 1 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Peeter Mladší Neeffs?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Peeter Mladší Neeffs si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 56,2% | 64,3% |
| Mäkký tieň | 37,5% | 28,6% |
| Mierny jas | 6,2% | 7,1% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 25,0% | 14,3% |
| Subtelné tóny farieb | 25,0% | 28,6% |
| Vyvážene jemná | 43,8% | 50,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,2% | 7,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 83,3% | 90,0% |
| Tmavé tóny | 8,3% | 10,0% |
| Monochromatické | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 43,8% | 42,9% |
| Vyvážené | 56,2% | 57,1% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 37,5% | 57,1% |
| Jemný | 31,2% | 21,4% |
| Vyvážený | 6,2% | 0,0% |
| Výrazný | 6,2% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 18,8% | 21,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 12,5% | 7,1% |
| Vyvážená harmónia | 6,2% | 7,1% |
| Silná farebná jednota | 12,5% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 68,8% | 71,4% |
Ktoré diela umelca Peeter Mladší Neeffs sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of the Antwerp Cat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interiér gothickej katedrály | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of St Bavo, Haarlem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interiér kostola | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Antwerp Cathedral, Belgium | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cathedral Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of Antwerp Cathedr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Peeter Mladší Neeffs?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií s Peeter Mladší Neeffs je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Peeter Mladší Neeffs
Ktoré diela umelca Peeter Mladší Neeffs sú najčastejšie vyhlimatované?
- Interior of St Bavo, Haarlem, s 400 návštevami (29% všetkých prehliadok umelca Peeter Mladší Neeffs). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 9 diel.
Koľkokrát bol Peeter Mladší Neeffs vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 2 300krát za posledných dvanásť mesiacov: 900 na profilu umelca a 1 400 na profiloch diel.
Aké diela od Peeter Mladší Neeffs majú čitatelia najradšej?
- Pokojný (Kontrast): 57% návštev oproti 38% v katalógu.