Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Percy Robert Craft na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Percy Robert Craft: štatistiky v skratke
'Hevva Hevva' je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Percy Robert Craft: 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 40% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Cornish Village a The Estuary, Devonshire. Celkový počet prehliadok: 1 800 (400 profil umelca, 1 400 diela). Pokles o 100% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (1 700 návštev). Zistená preferencia: Vyvážene jemná (Saturácia farieb), 60% návštev pre 26% katalógu.
Top 9 diel umelca Percy Robert Craft podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Percy Robert Craft, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
'Hevva Hevva', 1887
600 návštev · 40,0%
-
2
Cornish Village
200 návštev · 13,3%
-
3
The Estuary, Devonshire
100 návštev · 6,7%
-
4
In a Damascus Market, Syria, 1920
100 návštev · 6,7%
-
5
John Linton of Stirtloe, 1896
100 návštev · 6,7%
-
6
An English Garden
100 návštev · 6,7%
-
7
John Linton of Stirtloe, 1896
100 návštev · 6,7%
-
8
Marooned
100 návštev · 6,7%
-
9
Olive Linton Montgomery, 1900
100 návštev · 6,7%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Percy Robert Craft?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Percy Robert Craft?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Percy Robert Craft si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 14,8% | 13,3% |
| Mäkký tieň | 25,9% | 53,3% |
| Mierny jas | 37,0% | 20,0% |
| Svetlá rovnováha | 22,2% | 13,3% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 25,9% | 6,7% |
| Subtelné tóny farieb | 29,6% | 13,3% |
| Vyvážene jemná | 25,9% | 60,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 18,5% | 20,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 50,0% | 60,0% |
| Tmavé tóny | 20,8% | 26,7% |
| Neutrálne tóny | 29,2% | 13,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 29,6% | 13,3% |
| Vyvážené | 44,4% | 53,3% |
| Sýte | 25,9% | 33,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 7,4% | 6,7% |
| Jemný | 25,9% | 13,3% |
| Vyvážený | 22,2% | 46,7% |
| Výrazný | 22,2% | 26,7% |
| Vyhlásenie | 22,2% | 6,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 11,1% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 11,1% | 6,7% |
| Vyvážená harmónia | 18,5% | 13,3% |
| Silná farebná jednota | 33,3% | 20,0% |
| Jednotná paleta | 25,9% | 60,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Percy Robert Craft rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Barber's Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Hevva Hevva' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 0 |
| An English Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Hastings Net Shops | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 'Hevva Hevva' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In a Damascus Market, Syria | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tucking a School of Pilchar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Linton of Stirtloe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Linton of Stirtloe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cornish Village | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Percy Robert Craft?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Percy Robert Craft vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Percy Robert Craft: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Percy Robert Craft má najviac vyhľadaní?
- 'Hevva Hevva': 600 návštev, 40% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 9. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Percy Robert Craft?
- 1 800 návštev za dvanásť mesiacov (400 záznamov umelca, 1 400 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Percy Robert Craft?
- Áno, Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 60% návštev z 26% katalógu.