Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Pieter Claesz na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Pieter Claesz: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Pieter Claesz je Still-life With A Skull And Writing Quill, ktoré má 500 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 28% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Vanitas With Violin And Glass Ball a Vanitas With Violin And Glass Ball_2. Profil umelca bol otvorený 600krát a záznamy o dielach 1 700krát, čo predstavuje celkom 2 300 otvorení. V období medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií vzrástol o 300%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 1 600. Čitatelia si vyberajú Silná farebná jednota (Harmónia farieb) pri 61% návštev, čo predstavuje 32% katalógu.
Pieter Claesz: 9 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Pieter Claesz a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Still-life With A Skull And Writing Quill
500 návštev · 27,8%
-
2
Vanitas With Violin And Glass Ball
300 návštev · 16,7%
-
3
Vanitas With Violin And Glass Ball_2
300 návštev · 16,7%
-
4
Still-life With Oysters
200 návštev · 11,1%
-
5
P. Still life with clay pipes, Erem, 1636
100 návštev · 5,6%
-
6
Fish Still Life, oil on wood, Musée du Louvre,, 1637
100 návštev · 5,6%
-
7
Still-life_2
100 návštev · 5,6%
-
8
Still Life with Wine and Smoking Implements
100 návštev · 5,6%
-
9
Still-life_-
100 návštev · 5,6%
Kedy bol siroký profil Pieter Claesz si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 400 | 1 200 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
Kedy sú autorské diela umelca Pieter Claesz vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Pieter Claesz?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 40,0% | 66,7% |
| Mäkký tieň | 40,0% | 33,3% |
| Mierny jas | 20,0% | 0,0% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 36,0% | 44,4% |
| Subtelné tóny farieb | 38,0% | 33,3% |
| Vyvážene jemná | 18,0% | 11,1% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 8,0% | 11,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 86,8% | 88,9% |
| Tmavé tóny | 10,5% | 11,1% |
| Neutrálne tóny | 2,6% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 48,0% | 50,0% |
| Vyvážené | 46,0% | 44,4% |
| Sýte | 6,0% | 5,6% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,0% | 0,0% |
| Jemný | 24,0% | 27,8% |
| Vyvážený | 18,0% | 27,8% |
| Výrazný | 26,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 22,0% | 44,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 2,0% | 16,7% |
| Silná farebná jednota | 32,0% | 61,1% |
| Jednotná paleta | 58,0% | 22,2% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Pieter Claesz podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vanitas still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Breakfast with Fish | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with a salt cell… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Ham, 1642 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Peacock Pie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Oysters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vanitas With Violin And Gla… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Pieter Claesz?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| nemecky | 200 | 100,0% |
Koľko konzultácií denne pre Pieter Claesz a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 200 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 300 |
| št 15 Okt | 200 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 200 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 300 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 300 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 400 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 100 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 400 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 300 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 300 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 400 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 400 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 300 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 100 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 300 |
O čitateľoch umelca Pieter Claesz
Ktoré dielo umelca Pieter Claesz sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Still-life With A Skull And Writing Quill s 500 návštevami a 28% konzultáciami. Nad ním je usadzených 9 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Pieter Claesz na WikiOO.org?
- 2 300 návštev za dvanásť mesiacov: 600 na profilu umelca, 1 700 na jeho dielach.
Aké diela umelca Pieter Claesz zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Silná farebná jednota (Harmónia farieb) získavajú 61% návštev pre 32% katalógu.