Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Puru (Pu Xinyu) na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Puru (Pu Xinyu): prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Puru (Pu Xinyu) v databáze WikiOO.org dielo PEAR FLOWER AND BIRD: 200 návštev, čo predstavuje 4% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich AUTUMN COUNTRYSIDE a Kneeling by the River. Záznamy o umelcovite Puru (Pu Xinyu) boli navštívené 4 800krát: 1 200 na profilu umelca a 3 600 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií vzrástol o 100% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 3 800 návštevami. Konzultácia sa vykonáva na pou počítače (81%), telefóny (17%) a tablety (2%). Čitatelia sa obracajú na Jednotná paleta (Harmónia farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 87% návštev oproti 78% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Puru (Pu Xinyu)
Diela umelca Puru (Pu Xinyu) zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
PEAR FLOWER AND BIRD
200 návštev · 4,3%
-
2
AUTUMN COUNTRYSIDE
200 návštev · 4,3%
-
3
Kneeling by the River
200 návštev · 4,3%
-
4
Trekking in the Winter Mountains
200 návštev · 4,3%
-
5
Letter to Zhang Daqian
200 návštev · 4,3%
-
6
WINTRY FOREST
100 návštev · 2,1%
-
7
FIVE PINES
100 návštev · 2,1%
-
8
Autumn Landscape Calligraphy
100 návštev · 2,1%
-
9
BEE AND FLOWERS HORSE
100 návštev · 2,1%
-
10
SUNSET OVER THE AUTUMN MOUNTAINS
100 návštev · 2,1%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Puru (Pu Xinyu)?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 600 | 3 200 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Okt 2026 | 300 | 100 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Puru (Pu Xinyu)?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Puru (Pu Xinyu) si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 4,0% | 4,3% |
| Svetlá rovnováha | 18,0% | 19,1% |
| Luminózny | 78,0% | 76,6% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 72,0% | 66,0% |
| Subtelné tóny farieb | 16,0% | 23,4% |
| Vyvážene jemná | 12,0% | 8,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 2,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 56,0% | 57,5% |
| Pastelové tóny | 38,0% | 34,0% |
| Monochromatické | 6,0% | 6,4% |
| Zemité tóny | 0,0% | 2,1% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 24,0% | 23,4% |
| Vyvážené | 60,0% | 63,8% |
| Sýte | 16,0% | 12,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 50,0% | 48,9% |
| Jemný | 30,0% | 29,8% |
| Vyvážený | 12,0% | 8,5% |
| Výrazný | 2,0% | 8,5% |
| Vyhlásenie | 6,0% | 4,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 2,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 20,0% | 12,8% |
| Jednotná paleta | 78,0% | 87,2% |
Ktoré diela umelca Puru (Pu Xinyu) sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Visiting Friend on a Snowy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| SCHOLAR'S AUTUMN FIELD TRIP | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Kneeling by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| FIVE PINES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| HORSEBACK RIDER | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bodhidharma Crossing the Ri… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scholars in the Winter Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LI XIANGJUN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| FIGURE AND HORSE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visiting Friends in the Mou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia sa používajú na prehliadanie profilu Puru (Pu Xinyu)?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 900 | 81,2% |
| telefóny | 800 | 16,7% |
| tablety | 100 | 2,1% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Puru (Pu Xinyu)?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| nemecky | 100 | 33,3% |
| anglicky | 100 | 33,3% |
| francúzsky | 100 | 33,3% |
Koľko konzultácií s Puru (Pu Xinyu) je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 100 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 100 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 100 |
| ut 3 Nov | 400 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 100 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 400 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 100 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 500 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 100 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 100 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 500 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Puru (Pu Xinyu)
Ktoré diela umelca Puru (Pu Xinyu) sú najčastejšie vyhlimatované?
- PEAR FLOWER AND BIRD, s 200 návštevami (4% všetkých prehliadok umelca Puru (Pu Xinyu)). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Puru (Pu Xinyu) vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 4 800krát za posledných dvanásť mesiacov: 1 200 na profilu umelca a 3 600 na profiloch diel.
Na akých zariadeniach sa konzumuje Puru (Pu Xinyu)?
- Puru (Pu Xinyu) je vyhľadávaný na pou počítače (81%), telefóny (17%) a tablety (2%); pou počítače predstavuje 81% všetkých vyhľadávaní.
Aké diela od Puru (Pu Xinyu) majú čitatelia najradšej?
- Jednotná paleta (Harmónia farieb): 87% návštev oproti 78% v katalógu.