Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Rafael Barradas na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Rafael Barradas: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Rafael Barradas v databáze WikiOO.org dielo Barcelona Street at 1 pm: 300 návštev, čo predstavuje 6% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Aragon a Hospital. Záznamy o umelcovite Rafael Barradas boli navštívené 7 300krát: 2 000 na profilu umelca a 5 300 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií klesol o 33% z Aug 2026 na Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 5 200 návštevami. Konzultácia sa vykonáva na pou počítače (89%) a telefóny (11%). Čitatelia sa obracajú na Neutrálne tóny (Paleta farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 45% návštev oproti 35% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Rafael Barradas
Diela umelca Rafael Barradas zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
Barcelona Street at 1 pm, 1918
300 návštev · 5,5%
-
2
Aragon
300 návštev · 5,5%
-
3
Hospital
300 návštev · 5,5%
-
4
Playa Ramirez (on the terrace)
200 návštev · 3,6%
-
5
poster
200 návštev · 3,6%
-
6
Portrait of the painterr Bon
200 návštev · 3,6%
-
7
Figure 1
200 návštev · 3,6%
-
8
Catalina Bárcena
200 návštev · 3,6%
-
9
Portrait of Maroto
200 návštev · 3,6%
-
10
Girls and rocking horse
200 návštev · 3,6%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Rafael Barradas?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 500 |
| Júl 2026 | 1 500 | 3 700 |
| Aug 2026 | 0 | 900 |
| Sep 2026 | 400 | 200 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Rafael Barradas?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Rafael Barradas si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,0% | 10,9% |
| Mäkký tieň | 12,0% | 5,5% |
| Mierny jas | 18,0% | 21,8% |
| Svetlá rovnováha | 28,0% | 36,4% |
| Luminózny | 40,0% | 25,4% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 42,0% | 32,7% |
| Subtelné tóny farieb | 12,0% | 21,8% |
| Vyvážene jemná | 16,0% | 16,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 28,0% | 27,3% |
| Sýta farba | 2,0% | 1,8% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 34,8% | 44,9% |
| Zemité tóny | 23,9% | 24,5% |
| Pastelové tóny | 32,6% | 12,2% |
| Tmavé tóny | 8,7% | 16,3% |
| Západ slnka | 0,0% | 2,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 36,0% | 34,5% |
| Vyvážené | 26,0% | 27,3% |
| Sýte | 38,0% | 38,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,0% | 10,9% |
| Jemný | 16,0% | 18,2% |
| Vyvážený | 14,0% | 7,3% |
| Výrazný | 22,0% | 16,4% |
| Vyhlásenie | 38,0% | 47,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 2,0% | 1,8% |
| jemne prepojená paleta | 2,0% | 7,3% |
| Vyvážená harmónia | 6,0% | 12,7% |
| Silná farebná jednota | 38,0% | 27,3% |
| Jednotná paleta | 52,0% | 50,9% |
Ktoré diela umelca Rafael Barradas sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The world's cutest circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barcelona Street at 1 pm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Kiosk of the gutters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Posada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Card players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Violinist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| García Lorca and Marotto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cafe scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man in the tavern 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aké zariadenia sa používajú na prehliadanie profilu Rafael Barradas?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 6 500 | 89,0% |
| telefóny | 800 | 11,0% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Rafael Barradas?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| francúzsky | 300 | 75,0% |
| španielsky | 100 | 25,0% |
Koľko konzultácií s Rafael Barradas je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 200 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Rafael Barradas
Ktoré diela umelca Rafael Barradas sú najčastejšie vyhlimatované?
- Barcelona Street at 1 pm, s 300 návštevami (6% všetkých prehliadok umelca Rafael Barradas). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Rafael Barradas vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 7 300krát za posledných dvanásť mesiacov: 2 000 na profilu umelca a 5 300 na profiloch diel.
Na akých zariadeniach sa konzumuje Rafael Barradas?
- Rafael Barradas je vyhľadávaný na pou počítače (89%) a telefóny (11%); pou počítače predstavuje 89% všetkých vyhľadávaní.
Aké diela od Rafael Barradas majú čitatelia najradšej?
- Neutrálne tóny (Paleta farieb): 45% návštev oproti 35% v katalógu.