Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Raoul De Longpre na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Raoul De Longpre: štatistiky v skratke
Roses and Bumblebees je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Raoul De Longpre: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 12% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Lilacs a A Spring Bouquet. Celkový počet prehliadok: 2 100 (500 profil umelca, 1 600 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (1 900 návštev). Zistená preferencia: Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb), 75% návštev pre 52% katalógu.
Top 10 diel umelca Raoul De Longpre podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Raoul De Longpre, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Roses and Bumblebees, 1908
200 návštev · 12,5%
-
2
Lilacs
200 návštev · 12,5%
-
3
A Spring Bouquet, 1894
100 návštev · 6,2%
-
4
Large Purple Clematis and White Daisies
100 návštev · 6,2%
-
5
Roses and Bumblebees, 1906
100 návštev · 6,2%
-
6
Violets, 1905
100 návštev · 6,2%
-
7
White and Yellow Mums, 1894
100 návštev · 6,2%
-
8
Red Roses in a Vase, 1898
100 návštev · 6,2%
-
9
Pansies, 1900
100 návštev · 6,2%
-
10
Hanging Basket, 1897
100 návštev · 6,2%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Raoul De Longpre?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Raoul De Longpre?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Raoul De Longpre si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 12,5% | 25,0% |
| Mäkký tieň | 2,5% | 0,0% |
| Mierny jas | 7,5% | 6,2% |
| Svetlá rovnováha | 15,0% | 12,5% |
| Luminózny | 62,5% | 56,2% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 7,5% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 52,5% | 75,0% |
| Vyvážene jemná | 32,5% | 25,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 7,5% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 71,8% | 68,8% |
| Zemité tóny | 23,1% | 31,2% |
| Pastelové tóny | 5,1% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 5,0% | 12,5% |
| Vyvážené | 75,0% | 75,0% |
| Sýte | 20,0% | 12,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 2,5% | 0,0% |
| Jemný | 2,5% | 0,0% |
| Vyvážený | 5,0% | 12,5% |
| Výrazný | 27,5% | 18,8% |
| Vyhlásenie | 62,5% | 68,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 30,0% | 37,5% |
| jemne prepojená paleta | 12,5% | 6,2% |
| Vyvážená harmónia | 22,5% | 37,5% |
| Silná farebná jednota | 30,0% | 18,8% |
| Jednotná paleta | 5,0% | 0,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Raoul De Longpre rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Roses La France and Jack Ro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daisies, Poppies and Cornfl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Roses in Pinks and Yellows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Lilacs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Lilacs and Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Large Purple Clematis and W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rambling Roses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spray of Lilacs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Raoul De Longpre?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Raoul De Longpre vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Raoul De Longpre: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Raoul De Longpre má najviac vyhľadaní?
- Roses and Bumblebees: 200 návštev, 12% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Raoul De Longpre?
- 2 100 návštev za dvanásť mesiacov (500 záznamov umelca, 1 600 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Raoul De Longpre?
- Áno, Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 75% návštev z 52% katalógu.