Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Raffael na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Raffael: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Raffael v databáze WikiOO.org dielo Aténska akadémia: 55 800 návštev, čo predstavuje 11% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Transfigurácia a Madonna della Seggiola. Záznamy o umelcovite Raffael boli navštívené 546 300krát: 108 200 na profilu umelca a 438 100 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií vzrástol o 99% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 216 600 návštevami. Záznamy sa čítajú v anglicky (24%), rusky (13%) a taliansky (11%). Čítanosť je sústredená hlavne v Spojené štáty americké (12%), Taliansko (11%) a Rusko (7%). Konzultácia sa vykonáva na pou počítače (54%), telefóny (42%) a tablety (4%). Čitatelia sa obracajú na Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 61% návštev oproti 44% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Raffael
Diela umelca Raffael zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
400
7 000
Júl 2026
21 300
195 300
Aug 2026
24 700
85 000
Sep 2026
29 900
41 200
Okt 2026
31 900
109 600
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Raffael?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Raffael si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
28,6%
32,6%
Elegantný
28,6%
29,1%
Éterický
6,1%
17,8%
Dramatické
10,2%
7,9%
Klasika
10,2%
5,6%
Pokojná atmosféra
6,1%
3,5%
Romantický
4,1%
1,6%
Inšpiratívny
4,1%
1,4%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Duchovná
20,4%
27,4%
Kontemplatívny
30,6%
26,2%
Pokojná
22,4%
15,0%
Pokojný
2,0%
7,6%
Utešujúci
2,0%
7,1%
Romantický
4,1%
4,4%
Dramatický
6,1%
3,7%
Melancholický
4,1%
2,9%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
26,0%
9,4%
Mäkký tieň
40,0%
37,2%
Mierny jas
28,0%
36,0%
Svetlá rovnováha
6,0%
16,8%
Luminózny
0,0%
0,6%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
18,0%
7,8%
Subtelné tóny farieb
44,0%
61,0%
Vyvážene jemná
28,0%
23,6%
Výrazná prítomnosť farieb
10,0%
7,7%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Zemité tóny
75,0%
64,0%
Neutrálne tóny
13,6%
29,7%
Tmavé tóny
11,4%
5,6%
Monochromatické
0,0%
0,3%
Pastelové tóny
0,0%
0,2%
Teplé tóny
0,0%
0,2%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
20,0%
14,7%
Vyvážené
68,0%
77,2%
Sýte
12,0%
8,1%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
0,0%
1,9%
Jemný
6,0%
4,5%
Vyvážený
12,0%
4,5%
Výrazný
30,0%
21,1%
Vyhlásenie
52,0%
67,9%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
10,0%
17,8%
jemne prepojená paleta
16,0%
14,9%
Vyvážená harmónia
10,0%
11,5%
Silná farebná jednota
46,0%
50,5%
Jednotná paleta
18,0%
5,1%
Ktoré diela umelca Raffael sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
Aténska akadémia
0
0
0
0
0
0
0
0
9 700
11 900
8 800
13 600
Sistinská Madona
0
0
0
0
0
0
0
0
500
2 000
0
6 400
Transfigurácia
0
0
0
0
0
0
0
200
9 600
17 100
3 700
9 800
Zväzovanie Panny Márie
0
0
0
0
0
0
0
0
3 400
1 900
300
1 200
La Fornarina
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
200
300
Madona s zištníkom
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
1 900
La krásna záhradka
0
0
0
0
0
0
0
0
3 000
3 600
300
800
Tri Grácie
0
0
0
0
0
0
0
0
1 000
500
500
1 200
Madonna della Seggiola
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna in the Meadow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Aké zariadenia sa používajú na prehliadanie profilu Raffael?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
Zariadenie
Návštevy
Zdieľať
pou počítače
294 500
53,9%
telefóny
228 500
41,8%
tablety
23 300
4,3%
V akých jazykoch sa konzultuje s Raffael?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
anglicky
8 300
24,3%
rusky
4 300
12,6%
taliansky
3 700
10,9%
francúzsky
1 700
5,0%
kórejsky
1 700
5,0%
švédsky
1 600
4,7%
poľsky
1 200
3,5%
nemecky
1 100
3,2%
španielsky
1 100
3,2%
maďarsky
1 000
2,9%
Koľko konzultácií s Raffael je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
Deň
Návštevy
ne 18 Okt
5 800
po 19 Okt
9 800
ut 20 Okt
10 300
st 21 Okt
13 000
št 22 Okt
15 400
pi 23 Okt
6 700
so 24 Okt
6 700
ne 25 Okt
7 400
po 26 Okt
9 900
ut 27 Okt
7 200
st 28 Okt
9 300
št 29 Okt
9 100
pi 30 Okt
5 800
so 31 Okt
6 800
ne 1 Nov
9 700
po 2 Nov
10 900
ut 3 Nov
6 600
st 4 Nov
9 900
št 5 Nov
7 700
pi 6 Nov
13 400
so 7 Nov
6 900
ne 8 Nov (predpoveď)
7 800
po 9 Nov (predpoveď)
10 400
ut 10 Nov (predpoveď)
8 200
st 11 Nov (predpoveď)
10 900
št 12 Nov (predpoveď)
10 900
pi 13 Nov (predpoveď)
8 800
so 14 Nov (predpoveď)
6 900
ne 15 Nov (predpoveď)
7 700
po 16 Nov (predpoveď)
10 200
ut 17 Nov (predpoveď)
8 100
st 18 Nov (predpoveď)
10 800
št 19 Nov (predpoveď)
10 800
pi 20 Nov (predpoveď)
8 700
so 21 Nov (predpoveď)
6 800
ne 22 Nov (predpoveď)
7 600
po 23 Nov (predpoveď)
10 100
ut 24 Nov (predpoveď)
8 000
st 25 Nov (predpoveď)
10 600
št 26 Nov (predpoveď)
10 600
pi 27 Nov (predpoveď)
8 600
so 28 Nov (predpoveď)
6 700
Otázky k čitateľnosti Raffael
Ktoré diela umelca Raffael sú najčastejšie vyhlimatované?
Aténska akadémia, s 55 800 návštevami (11% všetkých prehliadok umelca Raffael). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Raffael vyhľadávaný na WikiOO.org?
546 300krát za posledných dvanásť mesiacov: 108 200 na profilu umelca a 438 100 na profiloch diel.
Na akých zariadeniach sa konzumuje Raffael?
Raffael je vyhľadávaný na pou počítače (54%), telefóny (42%) a tablety (4%); pou počítače predstavuje 54% všetkých vyhľadávaní.
V akých jazykoch sa konzultuje s Raffael?
V anglicky (24%), rusky (13%) a taliansky (11%). Na prvom mieste je anglicky s podielom 24%.
Aké diela od Raffael majú čitatelia najradšej?
Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb): 61% návštev oproti 44% v katalógu.