Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Remedios Varo na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Remedios Varo: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Remedios Varo v databáze WikiOO.org dielo The call: 3 500 návštev, čo predstavuje 8% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich Embroidering the Earth's mantle a Cats' Paradise. Záznamy o umelcovite Remedios Varo boli navštívené 56 400krát: 17 700 na profilu umelca a 38 700 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií vzrástol o 93% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 25 600 návštevami. Záznamy sa čítajú v taliansky (20%), švédsky (15%) a španielsky (14%). Čítanosť je sústredená hlavne v Švédsko (20%), Taliansko (17%) a Mexiko (17%). Konzultácia sa vykonáva na pou počítače (56%), telefóny (40%) a tablety (4%). Čitatelia sa obracajú na Tmavé tóny (Paleta farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 50% návštev oproti 34% diel.
10 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Remedios Varo
Diela umelca Remedios Varo zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
The call
3 500 návštev · 7,9%
-
2
Embroidering the Earth's mantle
3 000 návštev · 6,8%
-
3
Cats' Paradise
1 800 návštev · 4,1%
-
4
Creation of birds
1 700 návštev · 3,8%
-
5
Dead leaves
1 600 návštev · 3,6%
-
6
Vegetarian vampire
1 300 návštev · 2,9%
-
7
The farewell
1 200 návštev · 2,7%
-
8
Harmony
1 200 návštev · 2,7%
-
9
The other clock 3
1 100 návštev · 2,5%
-
10
Premonition
1 100 návštev · 2,5%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Remedios Varo?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 200 | 400 |
| Júl 2026 | 6 300 | 19 300 |
| Aug 2026 | 2 600 | 7 700 |
| Sep 2026 | 8 600 | 11 300 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Remedios Varo?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Remedios Varo si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 26,0% | 32,0% |
| Mäkký tieň | 28,0% | 35,1% |
| Mierny jas | 18,0% | 14,4% |
| Svetlá rovnováha | 14,0% | 6,3% |
| Luminózny | 14,0% | 12,2% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 38,0% | 26,1% |
| Subtelné tóny farieb | 10,0% | 8,8% |
| Vyvážene jemná | 22,0% | 25,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 26,0% | 34,7% |
| Sýta farba | 4,0% | 5,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 34,1% | 49,9% |
| Zemité tóny | 27,3% | 27,9% |
| Neutrálne tóny | 29,5% | 12,5% |
| Monochromatické | 2,3% | 6,1% |
| Pastelové tóny | 6,8% | 3,6% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 40,0% | 29,3% |
| Vyvážené | 36,0% | 36,5% |
| Sýte | 24,0% | 34,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,0% | 13,3% |
| Jemný | 38,0% | 35,4% |
| Vyvážený | 14,0% | 17,1% |
| Výrazný | 16,0% | 21,4% |
| Vyhlásenie | 24,0% | 12,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 4,0% | 3,8% |
| jemne prepojená paleta | 4,0% | 4,3% |
| Vyvážená harmónia | 4,0% | 9,5% |
| Silná farebná jednota | 38,0% | 34,0% |
| Jednotná paleta | 50,0% | 48,4% |
Ktoré diela umelca Remedios Varo sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Embroidering the Earth's ma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 500 | 400 | 1 200 |
| Icon 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 300 |
| The farewell | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 200 | 500 |
| Vegetarian vampire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 800 |
| Find | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 400 |
| Harmony | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700 | 0 | 200 |
| Breaking the vicious circle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 300 |
| Star catcher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 300 |
| Mimicry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| The call | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 900 | 1 400 |
Aké zariadenia sa používajú na prehliadanie profilu Remedios Varo?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Tabuľka údajov
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 31 600 | 56,0% |
| telefóny | 22 300 | 39,5% |
| tablety | 2 500 | 4,4% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Remedios Varo?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Tabuľka údajov
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| taliansky | 2 400 | 20,3% |
| švédsky | 1 800 | 15,3% |
| španielsky | 1 600 | 13,6% |
| anglicky | 1 400 | 11,9% |
| portugalsky | 1 300 | 11,0% |
| rusky | 600 | 5,1% |
| nemecky | 400 | 3,4% |
| česky | 300 | 2,5% |
| maďarsky | 300 | 2,5% |
| litovsky | 300 | 2,5% |
Koľko konzultácií s Remedios Varo je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 26 Sep | 1 600 |
| ne 27 Sep | 1 400 |
| po 28 Sep | 700 |
| ut 29 Sep | 800 |
| st 30 Sep | 600 |
| št 1 Okt | 800 |
| pi 2 Okt | 1 400 |
| so 3 Okt | 900 |
| ne 4 Okt | 2 700 |
| po 5 Okt | 2 200 |
| ut 6 Okt | 700 |
| st 7 Okt | 2 500 |
| št 8 Okt | 1 300 |
| pi 9 Okt | 1 300 |
| so 10 Okt | 500 |
| ne 11 Okt | 900 |
| po 12 Okt | 1 300 |
| ut 13 Okt | 900 |
| st 14 Okt | 500 |
| št 15 Okt | 900 |
| pi 16 Okt | 1 400 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 700 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 1 200 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 1 000 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 600 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 900 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 700 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 1 000 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 700 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 1 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 900 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 500 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 800 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 700 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 900 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 600 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 1 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 900 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 500 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 800 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 600 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 900 |
Otázky k čitateľnosti Remedios Varo
Ktoré diela umelca Remedios Varo sú najčastejšie vyhlimatované?
- The call, s 3 500 návštevami (8% všetkých prehliadok umelca Remedios Varo). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 10 diel.
Koľkokrát bol Remedios Varo vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 56 400krát za posledných dvanásť mesiacov: 17 700 na profilu umelca a 38 700 na profiloch diel.
Na akých zariadeniach sa konzumuje Remedios Varo?
- Remedios Varo je vyhľadávaný na pou počítače (56%), telefóny (40%) a tablety (4%); pou počítače predstavuje 56% všetkých vyhľadávaní.
V akých jazykoch sa konzultuje s Remedios Varo?
- V taliansky (20%), švédsky (15%) a španielsky (14%). Na prvom mieste je taliansky s podielom 20%.
Aké diela od Remedios Varo majú čitatelia najradšej?
- Tmavé tóny (Paleta farieb): 50% návštev oproti 34% v katalógu.