Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Robert Fowler na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Robert Fowler: štatistiky v skratke
The birth of venus je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Robert Fowler: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 29% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: And So Socrates Dies a Rocks At Llandudno. Celkový počet prehliadok: 1 300 (300 profil umelca, 1 000 diela). Nárast o 500% v období od Sep 2026 do Okt 2026. Štvrťrok: Okt 2026 (600 návštev). Zistená preferencia: Neutrálne tóny (Paleta farieb), 79% návštev pre 33% katalógu.
Top 9 diel umelca Robert Fowler podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Robert Fowler, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
The birth of venus
500 návštev · 29,4%
-
2
And So Socrates Dies
200 návštev · 11,8%
-
3
Rocks At Llandudno
200 návštev · 11,8%
-
4
Great Ormes Head, Llandudno, Conway
200 návštev · 11,8%
-
5
Midsummer Dawn, Llandudno Bay
200 návštev · 11,8%
-
6
Mountainous Landscape And Lake With Boats
100 návštev · 5,9%
-
7
Women Of Phoenicia
100 návštev · 5,9%
-
8
Waiting and Watching,
100 návštev · 5,9%
-
9
A Bend In The Conway
100 návštev · 5,9%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Robert Fowler?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 100 | 500 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Robert Fowler?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Robert Fowler si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 24,4% | 11,8% |
| Mäkký tieň | 26,7% | 5,9% |
| Mierny jas | 33,3% | 35,3% |
| Svetlá rovnováha | 15,6% | 47,1% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 37,8% | 29,4% |
| Subtelné tóny farieb | 37,8% | 64,7% |
| Vyvážene jemná | 22,2% | 5,9% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,2% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 61,1% | 21,4% |
| Neutrálne tóny | 33,3% | 78,6% |
| Tmavé tóny | 5,6% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 42,2% | 23,5% |
| Vyvážené | 51,1% | 76,5% |
| Sýte | 6,7% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 24,4% | 17,6% |
| Jemný | 24,4% | 0,0% |
| Vyvážený | 8,9% | 0,0% |
| Výrazný | 13,3% | 23,5% |
| Vyhlásenie | 28,9% | 58,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 24,4% | 29,4% |
| jemne prepojená paleta | 11,1% | 41,2% |
| Vyvážená harmónia | 13,3% | 17,6% |
| Silná farebná jednota | 37,8% | 11,8% |
| Jednotná paleta | 13,3% | 0,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Robert Fowler rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Dance of Salome | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountainous Landscape And L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Midsummer Dawn, Llandudno B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Murmurings From The Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Knaresborough | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sleeping Nymphs Discovered… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shore Scene, Aberdovey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bend In The Conway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windsor Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Robert Fowler?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Aká je denná čítanosť Robert Fowler vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 200 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 200 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 800 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 100 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
Robert Fowler: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Robert Fowler má najviac vyhľadaní?
- The birth of venus: 500 návštev, 29% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 9. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Robert Fowler?
- 1 300 návštev za dvanásť mesiacov (300 záznamov umelca, 1 000 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Robert Fowler?
- Áno, Neutrálne tóny (Paleta farieb): 79% návštev z 33% katalógu.