Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Robert Gallon na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Robert Gallon: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Robert Gallon v databáze WikiOO.org dielo A village scene: 1 300 návštev, čo predstavuje 59% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich View of Richmond a Tributary of the Wharfe, Yorkshire. Záznamy o umelcovite Robert Gallon boli navštívené 2 400krát: 400 na profilu umelca a 2 000 na záznamoch jednotlivých diel. Počet konzultácií klesol o 40% z Aug 2026 na Sep 2026. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 1 600 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Vyvážená harmónia (Harmónia farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 59% návštev oproti 9% diel.
9 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Robert Gallon
Diela umelca Robert Gallon zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
A village scene
1 300 návštev · 59,1%
-
2
View of Richmond
200 návštev · 9,1%
-
3
Tributary of the Wharfe, Yorkshire
100 návštev · 4,5%
-
4
Hall of Tankerness
100 návštev · 4,5%
-
5
Leigh from Southend
100 návštev · 4,5%
-
6
Leigh from Southend Pier
100 návštev · 4,5%
-
7
Landscape with Gypsy Caravan
100 návštev · 4,5%
-
8
Deerness, mull head, orkney
100 návštev · 4,5%
-
9
Feeding The Chickens
100 návštev · 4,5%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Robert Gallon?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 200 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Robert Gallon?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Robert Gallon si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 8,7% | 4,5% |
| Mäkký tieň | 17,4% | 59,1% |
| Mierny jas | 47,8% | 13,6% |
| Svetlá rovnováha | 26,1% | 22,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 13,0% | 4,5% |
| Subtelné tóny farieb | 34,8% | 68,2% |
| Vyvážene jemná | 34,8% | 13,6% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 17,4% | 13,6% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 42,9% | 72,7% |
| Neutrálne tóny | 42,9% | 18,2% |
| Tmavé tóny | 14,3% | 9,1% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 8,7% | 0,0% |
| Vyvážené | 69,6% | 81,8% |
| Sýte | 21,7% | 18,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,7% | 4,5% |
| Jemný | 13,0% | 9,1% |
| Vyvážený | 8,7% | 0,0% |
| Výrazný | 17,4% | 4,5% |
| Vyhlásenie | 52,2% | 81,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 17,4% | 4,5% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 8,7% | 59,1% |
| Silná farebná jednota | 30,4% | 13,6% |
| Jednotná paleta | 43,5% | 22,7% |
Ktoré diela umelca Robert Gallon sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A village scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 500 | 300 |
| Mary Anne Baikie (Milanne),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drifting Along A Canal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Gypsy Caravan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from Cooper's Hill ove… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The old water mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tributary of the Wharfe, Yo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The sawmill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Medway | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Robert Gallon?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií s Robert Gallon je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
Otázky k čitateľnosti Robert Gallon
Ktoré diela umelca Robert Gallon sú najčastejšie vyhlimatované?
- A village scene, s 1 300 návštevami (59% všetkých prehliadok umelca Robert Gallon). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 9 diel.
Koľkokrát bol Robert Gallon vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 2 400krát za posledných dvanásť mesiacov: 400 na profilu umelca a 2 000 na profiloch diel.
Aké diela od Robert Gallon majú čitatelia najradšej?
- Vyvážená harmónia (Harmónia farieb): 59% návštev oproti 9% v katalógu.