Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Robert Perry na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Robert Perry: štatistiky v skratke
Synthetic Chemicals Factory, Near Wolverhampton je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Robert Perry: 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 40% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Nightfall over the Black Country, View from Turner's Hill, Dudley, the Habberleys just Visible 6.45pm, Thursday 18 October 2001 a Nightfall in the Black Country, 8.30pm, 26 September 2003. Celkový počet prehliadok: 1 400 (300 profil umelca, 1 100 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (1 000 návštev). Zistená preferencia: Tmavý (Luminancia), 80% návštev pre 42% katalógu.
Top 7 diel umelca Robert Perry podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Robert Perry, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Synthetic Chemicals Factory, Near Wolverhampton, 1989
600 návštev · 40,0%
-
2
Nightfall over the Black Country, View from Turner's Hill, Dudley, the Habberleys just Visible 6.45pm, Thursday 18 October 2001, 2001
300 návštev · 20,0%
-
3
Nightfall in the Black Country, 8.30pm, 26 September 2003, 2003
200 návštev · 13,3%
-
4
View near the Glacial Boulder, Cannock Chase, 2014
100 návštev · 6,7%
-
5
View from Messines Ridge, Belgium, 2014
100 návštev · 6,7%
-
6
View near Rifle Range Corner, Cannock Chase, 2014
100 návštev · 6,7%
-
7
Black Country Night, 10.45pm, 4 October 2005, 2005
100 návštev · 6,7%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Robert Perry?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 200 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Robert Perry?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Robert Perry si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 41,7% | 80,0% |
| Mäkký tieň | 16,7% | 0,0% |
| Mierny jas | 33,3% | 13,3% |
| Svetlá rovnováha | 8,3% | 6,7% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 58,3% | 53,3% |
| Subtelné tóny farieb | 25,0% | 20,0% |
| Vyvážene jemná | 16,7% | 26,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 60,0% | 33,3% |
| Monochromatické | 20,0% | 33,3% |
| Neutrálne tóny | 20,0% | 33,3% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 66,7% | 66,7% |
| Vyvážené | 33,3% | 33,3% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 25,0% | 46,7% |
| Jemný | 16,7% | 33,3% |
| Vyvážený | 16,7% | 6,7% |
| Výrazný | 16,7% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 25,0% | 13,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 33,3% | 53,3% |
| jemne prepojená paleta | 16,7% | 6,7% |
| Vyvážená harmónia | 8,3% | 6,7% |
| Silná farebná jednota | 33,3% | 20,0% |
| Jednotná paleta | 8,3% | 13,3% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Robert Perry rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Synthetic Chemicals Factory… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 | 0 |
| Nightfall over the Black Co… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Twilight in the Black Count… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blockhouse near Jenlain, Fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nightfall in the Black Coun… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Sunshine in the Black Count… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Country Night, 10.45p… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spanbroekmolen Mine Crater,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View near Rifle Range Corne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| View from Messines Ridge, B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Robert Perry?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Aká je denná čítanosť Robert Perry vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 200 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
Robert Perry: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Robert Perry má najviac vyhľadaní?
- Synthetic Chemicals Factory, Near Wolverhampton: 600 návštev, 40% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 7. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Robert Perry?
- 1 400 návštev za dvanásť mesiacov (300 záznamov umelca, 1 100 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Robert Perry?
- Áno, Tmavý (Luminancia): 80% návštev z 42% katalógu.