Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Robert Zund na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Robert Zund: štatistiky v skratke
Oak Forest je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Robert Zund: 1 000 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 24% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Three Crosses Along A Country Lane a Edge of the Woods with Flock of Sheep. Celkový počet prehliadok: 3 500 (300 profil umelca, 3 200 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (3 000 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (80%), telefóny (17%) a tablety (3%). Zistená preferencia: Vyvážené (Intenzita farieb), 69% návštev pre 48% katalógu.
Top 10 diel umelca Robert Zund podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Robert Zund, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Oak Forest, 1882
1 000 návštev · 23,8%
-
2
Three Crosses Along A Country Lane
600 návštev · 14,3%
-
3
Edge of the Woods with Flock of Sheep, 1897
300 návštev · 7,1%
-
4
Bäume Am Wasser
200 návštev · 4,8%
-
5
Im Eichwald
100 návštev · 2,4%
-
6
Die Mühle Von Rathausen The Mill Of Rathausen
100 návštev · 2,4%
-
7
The Mill Of Rathausen
100 návštev · 2,4%
-
8
After Works In The Louvre
100 návštev · 2,4%
-
9
Vierwaldstättersee Mit Blick Auf Die Rigiflanke
100 návštev · 2,4%
-
10
Haus Zwischen Nussbäumen
100 návštev · 2,4%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Robert Zund?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 300 | 2 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 400 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Robert Zund?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Robert Zund si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 28,0% | 38,1% |
| Mäkký tieň | 18,0% | 16,7% |
| Mierny jas | 34,0% | 33,3% |
| Svetlá rovnováha | 18,0% | 11,9% |
| Luminózny | 2,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 28,0% | 14,3% |
| Subtelné tóny farieb | 38,0% | 47,6% |
| Vyvážene jemná | 24,0% | 30,9% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 10,0% | 7,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 48,3% | 50,0% |
| Zemité tóny | 41,4% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 10,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 40,0% | 23,8% |
| Vyvážené | 48,0% | 69,0% |
| Sýte | 12,0% | 7,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,0% | 14,3% |
| Jemný | 20,0% | 33,3% |
| Vyvážený | 12,0% | 2,4% |
| Výrazný | 18,0% | 16,7% |
| Vyhlásenie | 36,0% | 33,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 2,0% | 2,4% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 4,8% |
| Vyvážená harmónia | 6,0% | 4,8% |
| Silná farebná jednota | 48,0% | 38,1% |
| Jednotná paleta | 38,0% | 50,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Robert Zund rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oak Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 800 | 0 | 100 |
| Edge of the Woods with Floc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| The Mill Of Rathausen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Eichwaldlichtung Clearing I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Haus Zwischen Nussbäumen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Track | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Storm Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tellsprung | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Crosses Along A Count… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Waldlichtung | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Robert Zund konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 800 | 80,0% |
| telefóny | 600 | 17,1% |
| tablety | 100 | 2,9% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Robert Zund?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Robert Zund vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 600 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 200 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 100 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
Robert Zund: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Robert Zund má najviac vyhľadaní?
- Oak Forest: 1 000 návštev, 24% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Robert Zund?
- 3 500 návštev za dvanásť mesiacov (300 záznamov umelca, 3 200 diel)
Hľadajú sa informácie o Robert Zund častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na pou počítače (80%), telefóny (17%) a tablety (3%); najviac ich je na pou počítače s podielom 80%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Robert Zund?
- Áno, Vyvážené (Intenzita farieb): 69% návštev z 48% katalógu.