Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Rohan Master na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Rohan Master: štatistiky v skratke
Grandes Heures de Rohan (also known as october from the calendar) je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Rohan Master: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 29% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Grandes heures de Rohan a Lamentation of the Virgin (also known as the Hours of the Cross). Celkový počet prehliadok: 1 700 (500 profil umelca, 1 200 diela). Pokles o 100% medzi Sep 2026 a Okt 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (1 400 návštev). Zistená preferencia: jemne prepojená paleta (Harmónia farieb), 53% návštev pre 29% katalógu.
Top 8 diel umelca Rohan Master podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Rohan Master, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Grandes Heures de Rohan (also known as october from the calendar), 1430
500 návštev · 29,4%
-
2
Grandes heures de Rohan
300 návštev · 17,6%
-
3
Lamentation of the Virgin (also known as the Hours of the Cross), 1435
300 návštev · 17,6%
-
4
Grandes Heures de Rohan (also known as crucifixxion)
200 návštev · 11,8%
-
5
Grandes heures de Rohan (also known as Le Mort devant son juge,)
100 návštev · 5,9%
-
6
Grandes heures de Rohan (also known as (office of the dead))
100 návštev · 5,9%
-
7
Grandes Heures de Rohan (also known as saint Nicholas)
100 návštev · 5,9%
-
8
Lamentation
100 návštev · 5,9%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Rohan Master?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Rohan Master?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Rohan Master si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Dramatický | 50,0% | 70,0% |
| Zúfalý a vážny | 25,0% | 30,0% |
| Kontemplatívny | 25,0% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 7,1% | 5,9% |
| Mierny jas | 71,4% | 58,8% |
| Svetlá rovnováha | 21,4% | 35,3% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 7,1% | 0,0% |
| Subtelné tóny farieb | 7,1% | 11,8% |
| Vyvážene jemná | 85,7% | 88,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážené | 100,0% | 100,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 21,4% | 29,4% |
| Vyvážený | 7,1% | 0,0% |
| Výrazný | 21,4% | 23,5% |
| Vyhlásenie | 50,0% | 47,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 14,3% | 17,6% |
| jemne prepojená paleta | 28,6% | 52,9% |
| Vyvážená harmónia | 7,1% | 5,9% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 23,5% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Rohan Master rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grandes Heures de Rohan (al… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lamentation of the Virgin (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 | 0 |
| Grandes Heures de Rohan (al… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Horae ad usum Parisiensem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grandes Heures de Rohan (al… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lamentation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Grandes Heures de Rohan (al… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Grandes Heures de Rohan (al… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grandes Heures de Rohan (al… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| January from the calendar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Rohan Master?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Rohan Master vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 100 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
Rohan Master: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Rohan Master má najviac vyhľadaní?
- Grandes Heures de Rohan (also known as october from the calendar): 500 návštev, 29% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 8. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Rohan Master?
- 1 700 návštev za dvanásť mesiacov (500 záznamov umelca, 1 200 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Rohan Master?
- Áno, jemne prepojená paleta (Harmónia farieb): 53% návštev z 29% katalógu.