Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Samuel Bough na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Samuel Bough: štatistiky v skratke
Children In The Stream - je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Samuel Bough: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 14% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Pittenweem, Fife a Snowballing Outside Edinburgh University. Celkový počet prehliadok: 3 300 (1 900 profil umelca, 1 400 diela). Nárast o 25% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (2 300 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (82%) a telefóny (18%). Zistená preferencia: Jemný (Kontrast), 29% návštev pre 20% katalógu.
Top 10 diel umelca Samuel Bough podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Samuel Bough, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Children In The Stream -
200 návštev · 14,3%
-
2
Pittenweem, Fife
200 návštev · 14,3%
-
3
Snowballing Outside Edinburgh University, 1853
100 návštev · 7,1%
-
4
Dumbarton Rock from above Port Glasgow Looking North, 1878
100 návštev · 7,1%
-
5
East Lothian Landscape, 1874
100 návštev · 7,1%
-
6
A Gaggle of Geese, 1856
100 návštev · 7,1%
-
7
The Hayfield, Coming Storm
100 návštev · 7,1%
-
8
Cadzow Burn
100 návštev · 7,1%
-
9
The mail coach
100 návštev · 7,1%
-
10
Wetheral - View Of The River Eden Showing Wetheral
100 návštev · 7,1%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Samuel Bough?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 0 |
| Júl 2026 | 1 000 | 1 300 |
| Aug 2026 | 300 | 100 |
| Sep 2026 | 500 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Samuel Bough?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Samuel Bough si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 10,0% | 14,3% |
| Mäkký tieň | 20,0% | 14,3% |
| Mierny jas | 42,0% | 50,0% |
| Svetlá rovnováha | 28,0% | 21,4% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 26,0% | 28,6% |
| Subtelné tóny farieb | 50,0% | 42,9% |
| Vyvážene jemná | 14,0% | 21,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 10,0% | 7,1% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 51,4% | 40,0% |
| Zemité tóny | 42,9% | 50,0% |
| Tmavé tóny | 5,7% | 10,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 28,0% | 35,7% |
| Vyvážené | 60,0% | 57,1% |
| Sýte | 12,0% | 7,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,0% | 0,0% |
| Jemný | 20,0% | 28,6% |
| Vyvážený | 6,0% | 14,3% |
| Výrazný | 28,0% | 7,1% |
| Vyhlásenie | 42,0% | 50,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,0% | 14,3% |
| jemne prepojená paleta | 8,0% | 7,1% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 42,0% | 42,9% |
| Jednotná paleta | 36,0% | 35,7% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Samuel Bough rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edinburgh from Leith Roads | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snowballing Outside Edinbur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Off St Andrews | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Berwick-on-Tweed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dumbarton Rock from above P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Unloading the Catch, Newhav… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Edinburgh Castle from Princ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Royal Volunteer Review, 7 A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Castle Ruins on a Cliff Edge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait with his Dog,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Samuel Bough konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 700 | 81,8% |
| telefóny | 600 | 18,2% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Samuel Bough?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 400 | 66,7% |
| francúzsky | 200 | 33,3% |
Aká je denná čítanosť Samuel Bough vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 200 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 200 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Samuel Bough: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Samuel Bough má najviac vyhľadaní?
- Children In The Stream -: 200 návštev, 14% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Samuel Bough?
- 3 300 návštev za dvanásť mesiacov (1 900 záznamov umelca, 1 400 diel)
Hľadajú sa informácie o Samuel Bough častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na pou počítače (82%) a telefóny (18%); najviac ich je na pou počítače s podielom 82%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Samuel Bough?
- Áno, Jemný (Kontrast): 29% návštev z 20% katalógu.