Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Sándor Bortnyik na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Sándor Bortnyik: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Sándor Bortnyik je Spring Rain, ktoré má 400 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 33% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Green Donkey a Composition With Paraffine Lamp, Vase And Book. Profil umelca bol otvorený 400krát a záznamy o dielach 1 000krát, čo predstavuje celkom 1 400 otvorení. Medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií klesol o 25%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 700. Čitatelia si vyberajú Výrazný (Kontrast) pri 50% návštev, čo predstavuje 17% katalógu.
Sándor Bortnyik: 8 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Sándor Bortnyik a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Spring Rain
400 návštev · 33,3%
-
2
Green Donkey
200 návštev · 16,7%
-
3
Composition With Paraffine Lamp, Vase And Book
100 návštev · 8,3%
-
4
Entombment
100 návštev · 8,3%
-
5
The New Adam
100 návštev · 8,3%
-
6
Yellow-green Landscape
100 návštev · 8,3%
-
7
Lamp Lighter
100 návštev · 8,3%
-
8
Self Portrait
100 návštev · 8,3%
Kedy bol siroký profil Sándor Bortnyik si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 600 |
| Aug 2026 | 300 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Kedy sú autorské diela umelca Sándor Bortnyik vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Sándor Bortnyik?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 17,2% | 41,7% |
| Mäkký tieň | 20,7% | 25,0% |
| Mierny jas | 37,9% | 33,3% |
| Svetlá rovnováha | 20,7% | 0,0% |
| Luminózny | 3,5% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 27,6% | 16,7% |
| Subtelné tóny farieb | 31,0% | 58,3% |
| Vyvážene jemná | 24,1% | 16,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 17,2% | 8,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 40,9% | 60,0% |
| Neutrálne tóny | 36,4% | 20,0% |
| Tmavé tóny | 22,7% | 20,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 27,6% | 16,7% |
| Vyvážené | 48,3% | 75,0% |
| Sýte | 24,1% | 8,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 10,3% | 0,0% |
| Vyvážený | 13,8% | 16,7% |
| Výrazný | 17,2% | 50,0% |
| Vyhlásenie | 58,6% | 33,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 17,2% | 33,3% |
| jemne prepojená paleta | 13,8% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 20,7% | 8,3% |
| Silná farebná jednota | 41,4% | 58,3% |
| Jednotná paleta | 6,9% | 0,0% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Sándor Bortnyik podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Composition - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entombment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Composition With Three Figu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| One-figure Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition With Paraffine… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Yellow-green Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The New Eve | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The tunnel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Damjanich Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Factory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Sándor Bortnyik?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 300 | 100,0% |
Koľko konzultácií denne pre Sándor Bortnyik a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 300 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 400 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Sándor Bortnyik
Ktoré dielo umelca Sándor Bortnyik sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Spring Rain s 400 návštevami a 33% konzultáciami. Nad ním je usadzených 8 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Sándor Bortnyik na WikiOO.org?
- 1 400 návštev za dvanásť mesiacov: 400 na profilu umelca, 1 000 na jeho dielach.
Aké diela umelca Sándor Bortnyik zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Výrazný (Kontrast) získavajú 50% návštev pre 17% katalógu.