Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Stanislav Zhukovsky na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Stanislav Zhukovsky: štatistiky v skratke
The Last Asters je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Stanislav Zhukovsky: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 9% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Melting Snow on the Slopes a Early Spring in the Park. Celkový počet prehliadok: 3 400 (400 profil umelca, 3 000 diela). Pokles o 33% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (2 900 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (82%), telefóny (15%) a tablety (3%). Zistená preferencia: Neutrálne tóny (Paleta farieb), 65% návštev pre 48% katalógu.
Top 10 diel umelca Stanislav Zhukovsky podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Stanislav Zhukovsky, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
The Last Asters, 1912
300 návštev · 9,1%
-
2
Melting Snow on the Slopes, 1898
300 návštev · 9,1%
-
3
Early Spring in the Park, 1910
200 návštev · 6,1%
-
4
Evening in Autumn (study), 1905
200 návštev · 6,1%
-
5
Easter, 1911
200 návštev · 6,1%
-
6
The Fresh Snow, 1912
100 návštev · 3,0%
-
7
Early Spring, 1902
100 návštev · 3,0%
-
8
Interior of a Salon in Brasovo, 1916
100 návštev · 3,0%
-
9
Ferns in the Forest, 1895
100 návštev · 3,0%
-
10
Interior of an Old House, 1912
100 návštev · 3,0%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Stanislav Zhukovsky?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 2 500 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Stanislav Zhukovsky?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Stanislav Zhukovsky si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 16,0% | 21,2% |
| Mäkký tieň | 22,0% | 18,2% |
| Mierny jas | 40,0% | 39,4% |
| Svetlá rovnováha | 22,0% | 21,2% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 12,0% | 6,1% |
| Subtelné tóny farieb | 44,0% | 45,5% |
| Vyvážene jemná | 38,0% | 48,5% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 48,3% | 64,7% |
| Zemité tóny | 31,0% | 35,3% |
| Tmavé tóny | 13,8% | 0,0% |
| Prírodné témy | 3,5% | 0,0% |
| Pastelové tóny | 3,5% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 22,0% | 18,2% |
| Vyvážené | 62,0% | 75,8% |
| Sýte | 16,0% | 6,1% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,0% | 3,0% |
| Jemný | 8,0% | 15,2% |
| Vyvážený | 4,0% | 3,0% |
| Výrazný | 30,0% | 39,4% |
| Vyhlásenie | 48,0% | 39,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 44,0% | 39,4% |
| jemne prepojená paleta | 18,0% | 21,2% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 24,2% |
| Silná farebná jednota | 26,0% | 6,1% |
| Jednotná paleta | 2,0% | 9,1% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Stanislav Zhukovsky rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Asters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| Ferns in the Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Interior. Sunny Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Early Spring | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Moonlit Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Old House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In the Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Je Stanislav Zhukovsky konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 800 | 82,4% |
| telefóny | 500 | 14,7% |
| tablety | 100 | 2,9% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Stanislav Zhukovsky?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Stanislav Zhukovsky vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 100 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
Stanislav Zhukovsky: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Stanislav Zhukovsky má najviac vyhľadaní?
- The Last Asters: 300 návštev, 9% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Stanislav Zhukovsky?
- 3 400 návštev za dvanásť mesiacov (400 záznamov umelca, 3 000 diel)
Hľadajú sa informácie o Stanislav Zhukovsky častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na pou počítače (82%), telefóny (15%) a tablety (3%); najviac ich je na pou počítače s podielom 82%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Stanislav Zhukovsky?
- Áno, Neutrálne tóny (Paleta farieb): 65% návštev z 48% katalógu.