Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Stanley Royle na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Stanley Royle: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Stanley Royle je Morning on the Derbyshire Moors, ktoré má 800 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 33% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Winter, Corfe Castle Village a Sheffield from Wincobank Wood. Profil umelca bol otvorený 100krát a záznamy o dielach 1 900krát, čo predstavuje celkom 2 000 otvorení. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 1 600. Čitatelia si vyberajú Mierny jas (Luminancia) pri 83% návštev, čo predstavuje 55% katalógu.
Stanley Royle: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Stanley Royle a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Morning on the Derbyshire Moors, 1920
800 návštev · 33,3%
-
2
Winter, Corfe Castle Village, 1937
200 návštev · 8,3%
-
3
Sheffield from Wincobank Wood, 1923
200 návštev · 8,3%
-
4
Sheffield from the Park, 1923
200 návštev · 8,3%
-
5
Evening Light, Fishing Village of Prospect, Nova Scotia, Canada, 1941
100 návštev · 4,2%
-
6
Village Street, Winter, 1926
100 návštev · 4,2%
-
7
Evening Light, Corfe Castle, 1935
100 návštev · 4,2%
-
8
The Farmyard, 1914
100 návštev · 4,2%
-
9
Bright Winter Morning, 1932
100 návštev · 4,2%
-
10
Wintertime, 1926
100 návštev · 4,2%
Kedy bol siroký profil Stanley Royle si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 1 500 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca Stanley Royle vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Stanley Royle?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 24,1% | 4,2% |
| Mierny jas | 55,2% | 83,3% |
| Svetlá rovnováha | 13,8% | 12,5% |
| Luminózny | 6,9% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 27,6% | 16,7% |
| Subtelné tóny farieb | 55,2% | 70,8% |
| Vyvážene jemná | 13,8% | 8,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 3,5% | 4,2% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 60,0% | 45,5% |
| Zemité tóny | 26,7% | 45,5% |
| Tmavé tóny | 6,7% | 9,1% |
| Pastelové tóny | 6,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 24,1% | 4,2% |
| Vyvážené | 69,0% | 87,5% |
| Sýte | 6,9% | 8,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,3% | 4,2% |
| Jemný | 13,8% | 8,3% |
| Vyvážený | 6,9% | 4,2% |
| Výrazný | 34,5% | 25,0% |
| Vyhlásenie | 34,5% | 58,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 48,3% | 66,7% |
| jemne prepojená paleta | 17,2% | 12,5% |
| Vyvážená harmónia | 17,2% | 8,3% |
| Silná farebná jednota | 10,3% | 8,3% |
| Jednotná paleta | 6,9% | 4,2% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Stanley Royle podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evening Light, Corfe Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dappled Sunlight on Snow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening Light, Fishing Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Goose Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Morning on the Derbyshire M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 200 | 0 | 0 |
| Ploughing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Farmyard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Burbage Brook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sheffield from the Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Stanley Royle?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre Stanley Royle a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 100 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Stanley Royle
Ktoré dielo umelca Stanley Royle sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Morning on the Derbyshire Moors s 800 návštevami a 33% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Stanley Royle na WikiOO.org?
- 2 000 návštev za dvanásť mesiacov: 100 na profilu umelca, 1 900 na jeho dielach.
Aké diela umelca Stanley Royle zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Mierny jas (Luminancia) získavajú 83% návštev pre 55% katalógu.