Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Stephen Chaplin na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Stephen Chaplin: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Stephen Chaplin je Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940, ktoré má 200 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 6% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú The Farnborough Whistling Bombs, Early 1940 a Gas Mask Testing Van, War Memorial, 1939. Profil umelca bol otvorený 1 900krát a záznamy o dielach 2 500krát, čo predstavuje celkom 4 400 otvorení. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 3 500. Čitatelia si prezrie záznamy na pou počítače (84%) a telefóny (16%). Čitatelia si vyberajú Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb) pri 45% návštev, čo predstavuje 22% katalógu.
Stephen Chaplin: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Stephen Chaplin a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940, 2004
200 návštev · 6,1%
-
2
The Farnborough Whistling Bombs, Early 1940, 2006
200 návštev · 6,1%
-
3
Gas Mask Testing Van, War Memorial, 1939, 2004
200 návštev · 6,1%
-
4
Enterprise Way and Causeway, SW18, 2002
200 návštev · 6,1%
-
5
Hunterian Images (panel 1 of 4)
200 návštev · 6,1%
-
6
In Memoriam The Instant Death Of Three Aviators, 1940–1941, 2006
100 návštev · 3,0%
-
7
They're Turning Back, 2005
100 návštev · 3,0%
-
8
Peter Hammetts Trench A V1 Falls Nearby, Summer 1944, 2006
100 návštev · 3,0%
-
9
Treatment in Minors, 2003 (detail) (a set of 7 progress paintings, panel 1 of 7), 2003
100 návštev · 3,0%
-
10
1930s Houses and Orpington Bypass, 2003
100 návštev · 3,0%
Kedy bol siroký profil Stephen Chaplin si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 100 |
| Júl 2026 | 1 200 | 2 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 600 | 100 |
Kedy sú autorské diela umelca Stephen Chaplin vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Stephen Chaplin?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 8,0% | 6,1% |
| Mäkký tieň | 34,0% | 36,4% |
| Mierny jas | 32,0% | 21,2% |
| Svetlá rovnováha | 16,0% | 36,4% |
| Luminózny | 10,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 30,0% | 21,2% |
| Subtelné tóny farieb | 20,0% | 15,2% |
| Vyvážene jemná | 28,0% | 18,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 22,0% | 45,5% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavé tóny | 30,9% | 42,9% |
| Neutrálne tóny | 35,7% | 28,6% |
| Zemité tóny | 33,3% | 28,6% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 30,0% | 27,3% |
| Vyvážené | 48,0% | 36,4% |
| Sýte | 22,0% | 36,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 6,1% |
| Jemný | 18,0% | 18,2% |
| Vyvážený | 6,0% | 6,1% |
| Výrazný | 26,0% | 15,2% |
| Vyhlásenie | 44,0% | 54,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 40,0% | 30,3% |
| jemne prepojená paleta | 16,0% | 12,1% |
| Vyvážená harmónia | 4,0% | 6,1% |
| Silná farebná jednota | 20,0% | 21,2% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 30,3% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Stephen Chaplin podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Crofton Entrance to Orp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Treatment in Minors, Depart… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Treatment in Minors, Arriva… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Declaration of War, 3 Septe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peter Hammetts Trench A V1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| In Memoriam The Instant Dea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Hunterian Images (panel 2 o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St Mary Cray from Sevenoaks… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Edge of Orpington | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| College of Further Education | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je distribúcia prehliadok Stephen Chaplin podľa zariadenia?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 3 700 | 84,1% |
| telefóny | 700 | 15,9% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Stephen Chaplin?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 500 | 71,4% |
| česky | 100 | 14,3% |
| holandsky | 100 | 14,3% |
Koľko konzultácií denne pre Stephen Chaplin a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 100 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 100 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 700 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 100 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 800 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 1 000 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 100 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 200 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 1 200 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 200 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 200 |
O čitateľoch umelca Stephen Chaplin
Ktoré dielo umelca Stephen Chaplin sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Canadian Corner, My Grandfather Machine Gunned by Low Level Intruder, 1940 s 200 návštevami a 6% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Stephen Chaplin na WikiOO.org?
- 4 400 návštev za dvanásť mesiacov: 1 900 na profilu umelca, 2 500 na jeho dielach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Stephen Chaplin?
- Používajú pou počítače (84%) a telefóny (16%); pou počítače predstavuje 84% konzultácií.
Aké diela umelca Stephen Chaplin zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Výrazná prítomnosť farieb (Saturácia farieb) získavajú 45% návštev pre 22% katalógu.