Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Stuart Davis na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Stuart Davis: štatistiky v skratke
Visa 1 je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Stuart Davis: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 6% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Garage No. 1 a Study for ''Blips and Ifs''. Celkový počet prehliadok: 5 400 (1 100 profil umelca, 4 300 diela). Pokles o 43% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (4 100 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (83%) a telefóny (17%). Zistená preferencia: Vyvážene jemná (Saturácia farieb), 28% návštev pre 14% katalógu.
Top 10 diel umelca Stuart Davis podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Stuart Davis, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Visa 1
300 návštev · 6,4%
-
2
Garage No. 1, 1917
200 návštev · 4,3%
-
3
Study for ''Blips and Ifs''
200 návštev · 4,3%
-
4
Odol
100 návštev · 2,1%
-
5
The Mellow Pad
100 návštev · 2,1%
-
6
Impression of the New York World's Fair (mural study, Communications Building, World's Fair, Flushing, New York), 1938
100 návštev · 2,1%
-
7
Waterfront Landscape, 1936
100 návštev · 2,1%
-
8
Composition, 1935
100 návštev · 2,1%
-
9
Hot Still-Scape for Six Colors. Seventh Avenue Style
100 návštev · 2,1%
-
10
T View, 1951
100 návštev · 2,1%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Stuart Davis?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 500 | 3 600 |
| Aug 2026 | 200 | 500 |
| Sep 2026 | 400 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Stuart Davis?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Stuart Davis si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,0% | 8,5% |
| Mäkký tieň | 10,0% | 8,5% |
| Mierny jas | 28,0% | 29,8% |
| Svetlá rovnováha | 34,0% | 40,4% |
| Luminózny | 24,0% | 12,8% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 34,0% | 21,3% |
| Subtelné tóny farieb | 18,0% | 12,8% |
| Vyvážene jemná | 14,0% | 27,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 30,0% | 34,0% |
| Sýta farba | 4,0% | 4,3% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 41,3% | 31,7% |
| Zemité tóny | 19,6% | 31,7% |
| Tmavé tóny | 19,6% | 19,5% |
| Pastelové tóny | 15,2% | 9,8% |
| Monochromatické | 2,2% | 2,4% |
| Teplé tóny | 2,2% | 2,4% |
| Prírodné témy | 0,0% | 2,4% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 32,0% | 17,0% |
| Vyvážené | 32,0% | 34,0% |
| Sýte | 36,0% | 48,9% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,0% | 23,4% |
| Jemný | 12,0% | 12,8% |
| Vyvážený | 0,0% | 6,4% |
| Výrazný | 10,0% | 6,4% |
| Vyhlásenie | 68,0% | 51,1% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 34,0% | 23,4% |
| jemne prepojená paleta | 10,0% | 17,0% |
| Vyvážená harmónia | 16,0% | 12,8% |
| Silná farebná jednota | 18,0% | 27,7% |
| Jednotná paleta | 22,0% | 19,1% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Stuart Davis rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Odol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Rocks, Gloucester | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mellow Pad | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tropes de Teens | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visa 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 | 0 |
| Report rockport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Owh! in San Pao | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Still-Scape for Six Col… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sketch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rapt at Rappaport's | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Stuart Davis konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 4 500 | 83,3% |
| telefóny | 900 | 16,7% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Stuart Davis?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 400 | 100,0% |
Aká je denná čítanosť Stuart Davis vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 100 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 100 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 200 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 200 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
Stuart Davis: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Stuart Davis má najviac vyhľadaní?
- Visa 1: 300 návštev, 6% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Stuart Davis?
- 5 400 návštev za dvanásť mesiacov (1 100 záznamov umelca, 4 300 diel)
Hľadajú sa informácie o Stuart Davis častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na pou počítače (83%) a telefóny (17%); najviac ich je na pou počítače s podielom 83%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Stuart Davis?
- Áno, Vyvážene jemná (Saturácia farieb): 28% návštev z 14% katalógu.