Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Suzanne Valadonová na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Suzanne Valadonová: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Suzanne Valadonová je Izba Modrá, ktoré má 4 300 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 50% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Casting the Net a Nude on the Red Sofa (Nu au canapé rouge) - Suzanne Valadon. Profil umelca bol otvorený 6 400krát a záznamy o dielach 7 000krát, čo predstavuje celkom 13 400 otvorení. V období medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií vzrástol o 500%. Sep 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 6 600. Jazyky konzultácie sú švédsky (49%), francúzsky (30%) a nemecky (7%). Hlavnými krajinami návštevníkov sú Francúzsko (55%), Švédsko (26%) a Nemecko (9%). Čitatelia si prezrie záznamy na telefóny (53%), pou počítače (42%) a tablety (5%). Čitatelia si vyberajú Vyhlásenie (Kontrast) pri 67% návštev, čo predstavuje 28% katalógu.
Suzanne Valadonová: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Suzanne Valadonová a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Izba Modrá, 1923
4 300 návštev · 50,0%
-
2
Casting the Net, 1914
400 návštev · 4,7%
-
3
Nude on the Red Sofa (Nu au canapé rouge) - Suzanne Valadon, 2026
400 návštev · 4,7%
-
4
Portrait of Erik Satie, 1892
300 návštev · 3,5%
-
5
Portrait of a Woman, 1917
300 návštev · 3,5%
-
6
Femme a la Toilette, 1913
200 návštev · 2,3%
-
7
Bouquet and a Cat, 1919
200 návštev · 2,3%
-
8
Nude on the sofa, 1920
200 návštev · 2,3%
-
9
Raminou sitting on a cloth, 1920
200 návštev · 2,3%
-
10
My Son, 1896
200 návštev · 2,3%
Kedy bol siroký profil Suzanne Valadonová si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 1 000 | 4 500 |
| Aug 2026 | 600 | 500 |
| Sep 2026 | 4 700 | 1 900 |
Kedy sú autorské diela umelca Suzanne Valadonová vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Suzanne Valadonová?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 18,0% | 7,0% |
| Mäkký tieň | 38,0% | 30,2% |
| Mierny jas | 28,0% | 57,0% |
| Svetlá rovnováha | 10,0% | 2,3% |
| Luminózny | 6,0% | 3,5% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 22,0% | 9,3% |
| Subtelné tóny farieb | 26,0% | 14,0% |
| Vyvážene jemná | 42,0% | 66,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 10,0% | 10,5% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 57,1% | 55,0% |
| Tmavé tóny | 16,7% | 27,5% |
| Neutrálne tóny | 16,7% | 7,5% |
| Pastelové tóny | 4,8% | 7,5% |
| Prírodné témy | 2,4% | 2,5% |
| Monochromatické | 2,4% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 28,0% | 10,5% |
| Vyvážené | 54,0% | 76,7% |
| Sýte | 18,0% | 12,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 10,0% | 8,1% |
| Jemný | 24,0% | 5,8% |
| Vyvážený | 16,0% | 2,3% |
| Výrazný | 22,0% | 16,3% |
| Vyhlásenie | 28,0% | 67,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 36,0% | 66,3% |
| jemne prepojená paleta | 14,0% | 2,3% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 8,1% |
| Silná farebná jednota | 36,0% | 20,9% |
| Jednotná paleta | 6,0% | 2,3% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Suzanne Valadonová podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Izba Modrá | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 600 | 100 | 1 500 |
| The Abandoned Doll | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portraits of the Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude on the Red Sofa (Nu au… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| La Couturière | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lilacs and Peonies | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase of flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Erik Satie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| The Circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je distribúcia prehliadok Suzanne Valadonová podľa zariadenia?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Čísla v tabuľke
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| telefóny | 7 100 | 53,0% |
| pou počítače | 5 600 | 41,8% |
| tablety | 700 | 5,2% |
V akých jazykoch sa konzultuje s Suzanne Valadonová?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| švédsky | 6 800 | 49,3% |
| francúzsky | 4 100 | 29,7% |
| nemecky | 1 000 | 7,2% |
| španielsky | 500 | 3,6% |
| kórejsky | 500 | 3,6% |
| estónsky | 200 | 1,4% |
| taliansky | 200 | 1,4% |
| dánsky | 100 | 0,7% |
| anglicky | 100 | 0,7% |
| holandsky | 100 | 0,7% |
Koľko konzultácií denne pre Suzanne Valadonová a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 200 |
| ne 27 Sep | 900 |
| po 28 Sep | 1 300 |
| ut 29 Sep | 2 400 |
| st 30 Sep | 1 000 |
| št 1 Okt | 1 300 |
| pi 2 Okt | 900 |
| so 3 Okt | 1 500 |
| ne 4 Okt | 1 000 |
| po 5 Okt | 1 100 |
| ut 6 Okt | 800 |
| st 7 Okt | 2 800 |
| št 8 Okt | 1 200 |
| pi 9 Okt | 500 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 300 |
| po 12 Okt | 700 |
| ut 13 Okt | 500 |
| st 14 Okt | 100 |
| št 15 Okt | 800 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 100 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 200 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 200 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 200 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Suzanne Valadonová
Ktoré dielo umelca Suzanne Valadonová sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Izba Modrá s 4 300 návštevami a 50% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Suzanne Valadonová na WikiOO.org?
- 13 400 návštev za dvanásť mesiacov: 6 400 na profilu umelca, 7 000 na jeho dielach.
Aké zariadenia používajú čitatelia umelca Suzanne Valadonová?
- Používajú telefóny (53%), pou počítače (42%) a tablety (5%); telefóny predstavuje 53% konzultácií.
Aké jazyky používajú čitatelia umelca Suzanne Valadonová?
- švédsky (49%), francúzsky (30%) a nemecky (7%); švédsky predstavuje 49%.
Aké diela umelca Suzanne Valadonová zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Vyhlásenie (Kontrast) získavajú 67% návštev pre 28% katalógu.