Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Tamara De Lempicka na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Tamara De Lempicka: štatistiky v skratke
Sebeportrét v zelenom Bugatti je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Tamara De Lempicka: 2 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 12% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: in the Green Bugatti a La belle Rafaela. Celkový počet prehliadok: 18 200 (4 800 profil umelca, 13 400 diela). Nárast o 58% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (13 100 návštev). Jazyky: nemecky (30%), rusky (20%) a španielsky (13%). Krajiny: Nemecko (40%), Švédsko (17%) a Poľsko (10%). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (65%), telefóny (30%) a tablety (4%). Zistená preferencia: Mierny jas (Luminancia), 49% návštev pre 38% katalógu.
Top 10 diel umelca Tamara De Lempicka podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Tamara De Lempicka, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Sebeportrét v zelenom Bugatti, 1925
2 200 návštev · 11,8%
-
2
in the Green Bugatti
900 návštev · 4,8%
-
3
La belle Rafaela, 1927
700 návštev · 3,8%
-
4
Adam a Eva, 1932
500 návštev · 2,7%
-
5
Portrait of Suzy Solidor, 1933
500 návštev · 2,7%
-
6
Andromeda, 1927
500 návštev · 2,7%
-
7
La colombe
400 návštev · 2,2%
-
8
Portrait of Tadeusz de Lempicki (Portrait of the Artist's Husband), unfinished
400 návštev · 2,2%
-
9
Mother and Child
300 návštev · 1,6%
-
10
Madonna
300 návštev · 1,6%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Tamara De Lempicka?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 2 000 | 11 100 |
| Aug 2026 | 300 | 1 600 |
| Sep 2026 | 2 400 | 600 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Tamara De Lempicka?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Tamara De Lempicka si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 12,0% | 11,8% |
| Mäkký tieň | 24,0% | 17,7% |
| Mierny jas | 38,0% | 49,5% |
| Svetlá rovnováha | 16,0% | 18,8% |
| Luminózny | 10,0% | 2,1% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 14,0% | 11,3% |
| Subtelné tóny farieb | 24,0% | 19,4% |
| Vyvážene jemná | 40,0% | 45,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 20,0% | 23,1% |
| Sýta farba | 2,0% | 0,5% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 53,5% | 60,9% |
| Tmavé tóny | 16,3% | 20,5% |
| Neutrálne tóny | 23,3% | 15,9% |
| Monochromatické | 2,3% | 2,0% |
| Pastelové tóny | 4,7% | 0,7% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 12,0% | 11,8% |
| Vyvážené | 54,0% | 54,8% |
| Sýte | 34,0% | 33,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,0% | 2,7% |
| Jemný | 2,0% | 0,5% |
| Vyvážený | 0,0% | 1,6% |
| Výrazný | 18,0% | 11,8% |
| Vyhlásenie | 72,0% | 83,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,0% | 5,4% |
| jemne prepojená paleta | 12,0% | 9,1% |
| Vyvážená harmónia | 18,0% | 23,7% |
| Silná farebná jednota | 42,0% | 46,8% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 15,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Tamara De Lempicka rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sebeportrét v zelenom Bugat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 300 | 0 |
| Portrét Marjorie Ferry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Adam a Eva | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| in the Green Bugatti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 300 | 200 |
| La belle Rafaela | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Mother and Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Portrait of Evelyne P. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Friends | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Saint Antoine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasant Girl with Pitcher | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Tamara De Lempicka konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 11 900 | 65,4% |
| telefóny | 5 500 | 30,2% |
| tablety | 800 | 4,4% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Tamara De Lempicka?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| nemecky | 1 800 | 29,5% |
| rusky | 1 200 | 19,7% |
| španielsky | 800 | 13,1% |
| anglicky | 700 | 11,5% |
| švédsky | 700 | 11,5% |
| holandsky | 200 | 3,3% |
| Norwegian | 200 | 3,3% |
| chorvátsky | 100 | 1,6% |
| japonsky | 100 | 1,6% |
| litovsky | 100 | 1,6% |
Aká je denná čítanosť Tamara De Lempicka vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 1 000 |
| so 26 Sep | 400 |
| ne 27 Sep | 300 |
| po 28 Sep | 500 |
| ut 29 Sep | 500 |
| st 30 Sep | 200 |
| št 1 Okt | 1 000 |
| pi 2 Okt | 700 |
| so 3 Okt | 500 |
| ne 4 Okt | 400 |
| po 5 Okt | 1 100 |
| ut 6 Okt | 800 |
| st 7 Okt | 1 000 |
| št 8 Okt | 1 600 |
| pi 9 Okt | 1 400 |
| so 10 Okt | 2 200 |
| ne 11 Okt | 1 000 |
| po 12 Okt | 1 100 |
| ut 13 Okt | 500 |
| st 14 Okt | 1 300 |
| št 15 Okt | 600 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 1 700 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 1 700 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 900 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 1 500 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 1 000 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 1 400 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 1 700 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 2 000 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 2 000 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 1 100 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 1 700 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 1 100 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 1 600 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 2 000 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 2 200 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 2 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 1 200 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 1 900 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 1 300 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 1 800 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 2 200 |
Tamara De Lempicka: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Tamara De Lempicka má najviac vyhľadaní?
- Sebeportrét v zelenom Bugatti: 2 200 návštev, 12% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Tamara De Lempicka?
- 18 200 návštev za dvanásť mesiacov (4 800 záznamov umelca, 13 400 diel)
Hľadajú sa informácie o Tamara De Lempicka častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na pou počítače (65%), telefóny (30%) a tablety (4%); najviac ich je na pou počítače s podielom 65%.
V akých jazykoch sa konzultuje o Tamara De Lempicka?
- nemecky (30%), rusky (20%) a španielsky (13%); najviac zastupuje jazyk nemecky s podielom 30%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Tamara De Lempicka?
- Áno, Mierny jas (Luminancia): 49% návštev z 38% katalógu.