Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Thomas Blinks na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Thomas Blinks: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Thomas Blinks je Over the fence, ktoré má 200 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 20% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú In the field, shooting a Little Bay Mare With Docked Tail Eating Hay With Three Dogs At Her Feet. Profil umelca bol otvorený 100krát a záznamy o dielach 1 000krát, čo predstavuje celkom 1 100 otvorení. V období medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií vzrástol o 100%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 800. Čitatelia si vyberajú Svetlá rovnováha (Luminancia) pri 60% návštev, čo predstavuje 33% katalógu.
Thomas Blinks: 8 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Thomas Blinks a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Over the fence
200 návštev · 20,0%
-
2
In the field, shooting
200 návštev · 20,0%
-
3
Little Bay Mare With Docked Tail Eating Hay With Three Dogs At Her Feet
100 návštev · 10,0%
-
4
Two pointers in a landscape
100 návštev · 10,0%
-
5
Over the hedge
100 návštev · 10,0%
-
6
In full cry
100 návštev · 10,0%
-
7
Huntsmen And Hounds In A Wooded Landscape
100 návštev · 10,0%
-
8
Stag At Bay On A Rocky Shore
100 návštev · 10,0%
Kedy bol siroký profil Thomas Blinks si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 0 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Kedy sú autorské diela umelca Thomas Blinks vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Thomas Blinks?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 6,7% | 10,0% |
| Mäkký tieň | 26,7% | 10,0% |
| Mierny jas | 33,3% | 20,0% |
| Svetlá rovnováha | 33,3% | 60,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 6,7% | 10,0% |
| Subtelné tóny farieb | 6,7% | 10,0% |
| Vyvážene jemná | 33,3% | 30,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 46,7% | 40,0% |
| Sýta farba | 6,7% | 10,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 42,9% | 66,7% |
| Tmavé tóny | 42,9% | 11,1% |
| Neutrálne tóny | 14,3% | 22,2% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 6,7% | 10,0% |
| Vyvážené | 40,0% | 30,0% |
| Sýte | 53,3% | 60,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 46,7% | 30,0% |
| Vyvážený | 13,3% | 10,0% |
| Výrazný | 13,3% | 20,0% |
| Vyhlásenie | 26,7% | 40,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 6,7% | 10,0% |
| jemne prepojená paleta | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážená harmónia | 0,0% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 26,7% | 50,0% |
| Jednotná paleta | 66,7% | 40,0% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Thomas Blinks podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pointers In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Little Bay Mare With Docked… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| After A Days' Sport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Setters In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Pointers in a Landsca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In full cry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Startled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two pointers in a landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Stag At Bay On A Rocky Shore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Over the hedge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Thomas Blinks?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Čísla v tabuľke
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Koľko konzultácií denne pre Thomas Blinks a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 200 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Thomas Blinks
Ktoré dielo umelca Thomas Blinks sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Over the fence s 200 návštevami a 20% konzultáciami. Nad ním je usadzených 8 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Thomas Blinks na WikiOO.org?
- 1 100 návštev za dvanásť mesiacov: 100 na profilu umelca, 1 000 na jeho dielach.
Aké diela umelca Thomas Blinks zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Svetlá rovnováha (Luminancia) získavajú 60% návštev pre 33% katalógu.