Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Thomas George Webster na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Thomas George Webster: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Thomas George Webster je The New Sign, ktoré má 200 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 8% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Study For 'a Letter From The Colonies' a The Card Players. Profil umelca bol otvorený 100krát a záznamy o dielach 2 000krát, čo predstavuje celkom 2 100 otvorení. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 2 000. Čitatelia si vyberajú Jemný (Kontrast) pri 54% návštev, čo predstavuje 22% katalógu.
Thomas George Webster: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Thomas George Webster a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
The New Sign
200 návštev · 8,3%
-
2
Study For 'a Letter From The Colonies'
200 návštev · 8,3%
-
3
The Card Players
200 návštev · 8,3%
-
4
Reading The News
200 návštev · 8,3%
-
5
Summer Flowers, Including Tulips, Poppies, Peonies And Petunia's In A Vase; And Roses, Tulips, Poppies, Narcissi And Other Flowers In A Vase
100 návštev · 4,2%
-
6
Reading The Scriptures
100 návštev · 4,2%
-
7
A Tea Party
100 návštev · 4,2%
-
8
Roses, Irises, Morning Glory, Narcissi, Chrysanthemums And Two Butterflies, Under A Stone Fountain
100 návštev · 4,2%
-
9
A Letter From The Colonies
100 návštev · 4,2%
-
10
Children At Prayer
100 návštev · 4,2%
Kedy bol siroký profil Thomas George Webster si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 1 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Kedy sú autorské diela umelca Thomas George Webster vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Thomas George Webster?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 54,0% | 50,0% |
| Mäkký tieň | 30,0% | 37,5% |
| Mierny jas | 16,0% | 12,5% |
| Svetlá rovnováha | 0,0% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 24,0% | 8,3% |
| Subtelné tóny farieb | 42,0% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 32,0% | 33,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 2,0% | 8,3% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 93,2% | 90,9% |
| Tmavé tóny | 2,3% | 9,1% |
| Neutrálne tóny | 4,5% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 44,0% | 33,3% |
| Vyvážené | 52,0% | 58,3% |
| Sýte | 4,0% | 8,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 12,0% | 4,2% |
| Jemný | 22,0% | 54,2% |
| Vyvážený | 22,0% | 12,5% |
| Výrazný | 26,0% | 16,7% |
| Vyhlásenie | 18,0% | 12,5% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,0% | 4,2% |
| jemne prepojená paleta | 8,0% | 8,3% |
| Vyvážená harmónia | 12,0% | 16,7% |
| Silná farebná jednota | 50,0% | 54,2% |
| Jednotná paleta | 22,0% | 16,7% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Thomas George Webster podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Pinch Of Snuff | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dotheboy's Hall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The New Recruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Children At Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Returning From The Fair | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Late At School | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| First Steps | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Father And Mot… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beating For Recruits | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gypsy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Thomas George Webster?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre Thomas George Webster a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 100 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 100 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt | 0 |
| so 17 Okt | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 6 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 7 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Thomas George Webster
Ktoré dielo umelca Thomas George Webster sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste The New Sign s 200 návštevami a 8% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Thomas George Webster na WikiOO.org?
- 2 100 návštev za dvanásť mesiacov: 100 na profilu umelca, 2 000 na jeho dielach.
Aké diela umelca Thomas George Webster zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Jemný (Kontrast) získavajú 54% návštev pre 22% katalógu.