Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Thomas Girtin na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Thomas Girtin: štatistiky v skratke
Durham Cathedral and Castle je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Thomas Girtin: 300 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 6% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Street in Weymouth, Dorset a View of Pont St. Michel taken from Pont Neuf. Celkový počet prehliadok: 5 000 (400 profil umelca, 4 600 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (4 600 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (100%). Zistená preferencia: Silná farebná jednota (Harmónia farieb), 43% návštev pre 24% katalógu.
Top 10 diel umelca Thomas Girtin podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Thomas Girtin, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Durham Cathedral and Castle
300 návštev · 5,7%
-
2
Street in Weymouth, Dorset
300 návštev · 5,7%
-
3
View of Pont St. Michel taken from Pont Neuf
200 návštev · 3,8%
-
4
The West Front of Jedburgh Abbey, Scotland
200 návštev · 3,8%
-
5
Berry Pomeroy Castle, Devon
200 návštev · 3,8%
-
6
View near Beddgelert (Snowdonia)
200 návštev · 3,8%
-
7
The Village of Jedburgh, Roxburghshire
200 návštev · 3,8%
-
8
Morpeth Bridge
200 návštev · 3,8%
-
9
Appledore, Devon
200 návštev · 3,8%
-
10
View of Monte Casino (after J.R.Cozens)
200 návštev · 3,8%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Thomas Girtin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 100 | 100 |
| Júl 2026 | 300 | 4 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Thomas Girtin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Thomas Girtin si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 4,0% | 1,9% |
| Mäkký tieň | 6,0% | 3,8% |
| Mierny jas | 30,0% | 18,9% |
| Svetlá rovnováha | 44,0% | 49,1% |
| Luminózny | 16,0% | 26,4% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 40,0% | 54,7% |
| Subtelné tóny farieb | 40,0% | 30,2% |
| Vyvážene jemná | 16,0% | 13,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 1,9% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 61,7% | 80,0% |
| Zemité tóny | 31,9% | 14,0% |
| Monochromatické | 4,3% | 4,0% |
| Pastelové tóny | 2,1% | 2,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 24,0% | 24,5% |
| Vyvážené | 68,0% | 67,9% |
| Sýte | 8,0% | 7,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 14,0% | 20,8% |
| Jemný | 14,0% | 9,4% |
| Vyvážený | 10,0% | 11,3% |
| Výrazný | 34,0% | 30,2% |
| Vyhlásenie | 28,0% | 28,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,0% | 11,3% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 7,5% |
| Vyvážená harmónia | 2,0% | 3,8% |
| Silná farebná jednota | 24,0% | 43,4% |
| Jednotná paleta | 56,0% | 34,0% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Thomas Girtin rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Thatched Cottage among Tr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rievaulx abbey yorkshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alnwick Castle from Brizlee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of Tintern Abbey l… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Village by River with Mount… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Overshot Mill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bamburgh Castle, Northumber… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Jedburgh Abbey from the Sou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trees near a Lake or River… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ruins of the Emperor Ju… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Thomas Girtin konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 5 000 | 100,0% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Thomas Girtin?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Thomas Girtin vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
Thomas Girtin: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Thomas Girtin má najviac vyhľadaní?
- Durham Cathedral and Castle: 300 návštev, 6% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Thomas Girtin?
- 5 000 návštev za dvanásť mesiacov (400 záznamov umelca, 4 600 diel)
Hľadajú sa informácie o Thomas Girtin častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na pou počítače (100%); najviac ich je na pou počítače s podielom 100%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Thomas Girtin?
- Áno, Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 43% návštev z 24% katalógu.