Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Thomas Thompson na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Thomas Thompson: štatistiky v skratke
Trees And Stump Above A Shore je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Thomas Thompson: 500 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 15% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Parry Sound Harbour a Tangled Trees. Celkový počet prehliadok: 3 100 (800 profil umelca, 2 300 diela). Nárast o 50% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (2 400 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (90%) a telefóny (10%). Zistená preferencia: Mäkký tieň (Luminancia), 59% návštev pre 34% katalógu.
Top 10 diel umelca Thomas Thompson podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Thomas Thompson, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Trees And Stump Above A Shore
500 návštev · 14,7%
-
2
Parry Sound Harbour
300 návštev · 8,8%
-
3
Tangled Trees
200 návštev · 5,9%
-
4
Fall Woods, Algonquin Park
200 návštev · 5,9%
-
5
Autumn Hillside
200 návštev · 5,9%
-
6
The Opening Of The Rivers
200 návštev · 5,9%
-
7
The Enchanted Stream, Midnight
200 návštev · 5,9%
-
8
Trees, Red Hill, And Sunset Sky
100 návštev · 2,9%
-
9
Lumber Camp, Night
100 návštev · 2,9%
-
10
Brown Bushes, Late Autumn
100 návštev · 2,9%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Thomas Thompson?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 200 |
| Júl 2026 | 500 | 1 900 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Thomas Thompson?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Thomas Thompson si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 14,0% | 5,9% |
| Mäkký tieň | 34,0% | 58,8% |
| Mierny jas | 44,0% | 32,4% |
| Svetlá rovnováha | 8,0% | 2,9% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 24,0% | 20,6% |
| Subtelné tóny farieb | 32,0% | 26,5% |
| Vyvážene jemná | 28,0% | 38,2% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 16,0% | 14,7% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 54,0% | 60,9% |
| Tmavé tóny | 24,3% | 26,1% |
| Neutrálne tóny | 18,9% | 13,0% |
| Monochromatické | 2,7% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 28,0% | 23,5% |
| Vyvážené | 54,0% | 61,8% |
| Sýte | 18,0% | 14,7% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 24,0% | 17,6% |
| Jemný | 38,0% | 52,9% |
| Vyvážený | 10,0% | 8,8% |
| Výrazný | 12,0% | 11,8% |
| Vyhlásenie | 16,0% | 8,8% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 20,0% | 11,8% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 8,8% |
| Vyvážená harmónia | 10,0% | 20,6% |
| Silná farebná jednota | 44,0% | 47,1% |
| Jednotná paleta | 20,0% | 11,8% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Thomas Thompson rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Autumn's Garland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Campfire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Northern River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lumber Camp, Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Trees And Stump Above A Sho… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter In The Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hot Summer Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moose At Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest Undergrowth Iii | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je Thomas Thompson konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 2 800 | 90,3% |
| telefóny | 300 | 9,7% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Thomas Thompson?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Aká je denná čítanosť Thomas Thompson vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 500 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 100 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 200 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 100 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 100 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 100 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
Thomas Thompson: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Thomas Thompson má najviac vyhľadaní?
- Trees And Stump Above A Shore: 500 návštev, 15% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Thomas Thompson?
- 3 100 návštev za dvanásť mesiacov (800 záznamov umelca, 2 300 diel)
Hľadajú sa informácie o Thomas Thompson častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na pou počítače (90%) a telefóny (10%); najviac ich je na pou počítače s podielom 90%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Thomas Thompson?
- Áno, Mäkký tieň (Luminancia): 59% návštev z 34% katalógu.