Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Tracey Emin na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Tracey Emin: štatistiky v skratke
From the Week of Hell ‘94 je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Tracey Emin: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 31% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Exploration of the Soul a Trying to Find You 1. Celkový počet prehliadok: 1 300 (800 profil umelca, 500 diela). Pokles o 50% medzi Aug 2026 a Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (700 návštev). Zistená preferencia: Zmutedé (Saturácia farieb), 69% návštev pre 31% katalógu.
Top 8 diel umelca Tracey Emin podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Tracey Emin, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
From the Week of Hell ‘94, 1995
400 návštev · 30,8%
-
2
Exploration of the Soul, 1994
300 návštev · 23,1%
-
3
Trying to Find You 1, 2007
100 návštev · 7,7%
-
4
This is Another Place programme guide
100 návštev · 7,7%
-
5
The Perfect Place to Grow, 2001
100 návštev · 7,7%
-
6
May Dodge, My Nan, 1963
100 návštev · 7,7%
-
7
The Last Thing I Said to You was Don’t Leave Me Here II, 2000
100 návštev · 7,7%
-
8
Terribly Wrong, 1997
100 návštev · 7,7%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Tracey Emin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 400 |
| Aug 2026 | 300 | 100 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Tracey Emin?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Tracey Emin si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 12,5% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 31,2% | 15,4% |
| Svetlá rovnováha | 12,5% | 7,7% |
| Luminózny | 43,8% | 76,9% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 31,2% | 69,2% |
| Subtelné tóny farieb | 37,5% | 23,1% |
| Vyvážene jemná | 25,0% | 7,7% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,2% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 50,0% | 58,3% |
| Monochromatické | 25,0% | 33,3% |
| Pastelové tóny | 8,3% | 8,3% |
| Tmavé tóny | 8,3% | 0,0% |
| Zemité tóny | 8,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 43,8% | 69,2% |
| Vyvážené | 31,2% | 15,4% |
| Sýte | 25,0% | 15,4% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 50,0% | 76,9% |
| Jemný | 18,8% | 0,0% |
| Vyvážený | 0,0% | 0,0% |
| Výrazný | 18,8% | 15,4% |
| Vyhlásenie | 12,5% | 7,7% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 12,5% | 7,7% |
| jemne prepojená paleta | 6,2% | 7,7% |
| Vyvážená harmónia | 6,2% | 23,1% |
| Silná farebná jednota | 31,2% | 23,1% |
| Jednotná paleta | 43,8% | 38,5% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Tracey Emin rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| This is Another Place progr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Monument Valley (Grand Scal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Is Anal Sex Legal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Is Legal Sex Anal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Everyone I Have Ever Slept… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hate and Power Can be a Ter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Thing I Said to Yo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Night of the Shop… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Perfect Place to Grow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Trying to Find You 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Tracey Emin?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 50,0% |
| taliansky | 100 | 50,0% |
Aká je denná čítanosť Tracey Emin vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 200 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 100 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 200 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 100 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
Tracey Emin: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Tracey Emin má najviac vyhľadaní?
- From the Week of Hell ‘94: 400 návštev, 31% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 8. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Tracey Emin?
- 1 300 návštev za dvanásť mesiacov (800 záznamov umelca, 500 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Tracey Emin?
- Áno, Zmutedé (Saturácia farieb): 69% návštev z 31% katalógu.