Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Utashige na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Utashige: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Utashige je Station 31, Maisaka, Imagiri Ferry, ktoré má 200 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 29% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Fifty-three parallel views of the Tōkaidō, station 11 a Fifty-three parallel views of the Tōkaidō, station 55. Profil umelca bol otvorený 100krát a záznamy o dielach 400krát, čo predstavuje celkom 500 otvorení. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 500. Čitatelia si vyberajú Vyhlásenie (Kontrast) pri 71% návštev, čo predstavuje 54% katalógu.
Utashige: 6 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Utashige a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Station 31, Maisaka, Imagiri Ferry, 1841
200 návštev · 28,6%
-
2
Fifty-three parallel views of the Tōkaidō, station 11, 1845
100 návštev · 14,3%
-
3
Fifty-three parallel views of the Tōkaidō, station 55, 1845
100 návštev · 14,3%
-
4
Station 30, Hamamatsu, 1841
100 návštev · 14,3%
-
5
Arai, watashi-bune no zu (Ferryboat), 1833
100 návštev · 14,3%
-
6
Mannen Bridge, Fukagawa (Fukagawa Mannenbashi), No. 56 from One Hundred Famous Views of Edo
100 návštev · 14,3%
Kedy bol siroký profil Utashige si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 100 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca Utashige vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Utashige?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Emocionálny tón | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 62,5% | 66,7% |
| Pokojná | 12,5% | 16,7% |
| Melancholický | 12,5% | 16,7% |
| Energický | 12,5% | 0,0% |
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 0,0% | 0,0% |
| Mäkký tieň | 0,0% | 0,0% |
| Mierny jas | 41,7% | 42,9% |
| Svetlá rovnováha | 50,0% | 57,1% |
| Luminózny | 8,3% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 33,3% | 28,6% |
| Subtelné tóny farieb | 45,8% | 57,1% |
| Vyvážene jemná | 20,8% | 14,3% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 87,0% | 85,7% |
| Zemité tóny | 8,7% | 14,3% |
| Prírodné témy | 4,3% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 8,3% | 0,0% |
| Vyvážené | 79,2% | 85,7% |
| Sýte | 12,5% | 14,3% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 4,2% | 0,0% |
| Jemný | 0,0% | 0,0% |
| Vyvážený | 20,8% | 28,6% |
| Výrazný | 20,8% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 54,2% | 71,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 33,3% | 14,3% |
| jemne prepojená paleta | 29,2% | 42,9% |
| Vyvážená harmónia | 16,7% | 28,6% |
| Silná farebná jednota | 20,8% | 14,3% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Utashige podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Station 30, Hamamatsu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fifty-three parallel views… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Station 31, Maisaka, Imagir… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fifty-three parallel views… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vertical Tōkaidō, station 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vertical Tōkaidō, station 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arai, watashi-bune no zu (F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fujieda - Changing Porters… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kusatsu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kyoto: Sanjō Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Utashige?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre Utashige a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 100 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 100 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Utashige
Ktoré dielo umelca Utashige sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Station 31, Maisaka, Imagiri Ferry s 200 návštevami a 29% konzultáciami. Nad ním je usadzených 6 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Utashige na WikiOO.org?
- 500 návštev za dvanásť mesiacov: 100 na profilu umelca, 400 na jeho dielach.
Aké diela umelca Utashige zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Vyhlásenie (Kontrast) získavajú 71% návštev pre 54% katalógu.