Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Vincent Clare na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Vincent Clare: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca Vincent Clare je Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank, ktoré má 300 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 14% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Greengages, Plums And Grapes a Primroses And Bird's Nest On A Mossy Bank. Profil umelca bol otvorený 300krát a záznamy o dielach 1 700krát, čo predstavuje celkom 2 000 otvorení. Medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií klesol o 100%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 1 900. Čitatelia si vyberajú jemne prepojená paleta (Harmónia farieb) pri 19% návštev, čo predstavuje 6% katalógu.
Vincent Clare: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca Vincent Clare a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank
300 návštev · 14,3%
-
2
Greengages, Plums And Grapes
200 návštev · 9,5%
-
3
Primroses And Bird's Nest On A Mossy Bank
200 návštev · 9,5%
-
4
Fruit Piece
200 návštev · 9,5%
-
5
A Still Life Of Flowers And A Bird's Nest On A Mossy
200 návštev · 9,5%
-
6
Primroses And A Bird's Nest On A Mossy Bank
100 návštev · 4,8%
-
7
Still Life With Primroses And A Bird's Nest
100 návštev · 4,8%
-
8
Lilies Of The Valley
100 návštev · 4,8%
-
9
Apple Blossom And A Bird's Nest
100 návštev · 4,8%
-
10
Spring Flowers On A Mossy Bank
100 návštev · 4,8%
Kedy bol siroký profil Vincent Clare si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 300 | 1 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca Vincent Clare vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca Vincent Clare?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 22,0% | 9,5% |
| Mäkký tieň | 54,0% | 66,7% |
| Mierny jas | 18,0% | 14,3% |
| Svetlá rovnováha | 2,0% | 4,8% |
| Luminózny | 4,0% | 4,8% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 2,0% | 4,8% |
| Subtelné tóny farieb | 18,0% | 19,1% |
| Vyvážene jemná | 68,0% | 71,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 12,0% | 4,8% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 76,0% | 85,7% |
| Tmavé tóny | 16,0% | 4,8% |
| Neutrálne tóny | 8,0% | 9,5% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 8,0% | 19,1% |
| Vyvážené | 84,0% | 76,2% |
| Sýte | 8,0% | 4,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 8,0% | 0,0% |
| Jemný | 28,0% | 23,8% |
| Vyvážený | 12,0% | 23,8% |
| Výrazný | 34,0% | 38,1% |
| Vyhlásenie | 18,0% | 14,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 6,0% | 19,1% |
| Vyvážená harmónia | 18,0% | 9,5% |
| Silná farebná jednota | 66,0% | 71,4% |
| Jednotná paleta | 10,0% | 0,0% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca Vincent Clare podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fruit Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Grapes, Apples And Gooseber… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of Fruit | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Plums And Grapes On A Mossy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life Of A Bird's Nest… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Primroses And Bird's Nest O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Springtime | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flower Piece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Flowers And… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bird's Nest And A Basket… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Vincent Clare?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre Vincent Clare a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| po 21 Sep | 0 |
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 100 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca Vincent Clare
Ktoré dielo umelca Vincent Clare sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Apple Blossom, Pansies And A Bird's Nest With Eggs On A Mossy Bank s 300 návštevami a 14% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca Vincent Clare na WikiOO.org?
- 2 000 návštev za dvanásť mesiacov: 300 na profilu umelca, 1 700 na jeho dielach.
Aké diela umelca Vincent Clare zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako jemne prepojená paleta (Harmónia farieb) získavajú 19% návštev pre 6% katalógu.