Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Vincenzo Vela na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
Vincenzo Vela: prehľad čitateľstva
Za posledných dvanástich mesiacov bol najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Vincenzo Vela v databáze WikiOO.org dielo The Victims of Labour: 200 návštev, čo predstavuje 17% všetkých vyhľadávaní tohto umelca. Nasleduje ich The Glag-Bearer, Monument to the Sardinian Army a Funerary Monument of Antonio Rosmini. Záznamy o umelcovite Vincenzo Vela boli navštívené 1 500krát: 500 na profilu umelca a 1 000 na záznamoch jednotlivých diel. Mesiacom s najvyššou početnosťou bol Júl 2026 s 1 500 návštevami. Čitatelia sa obracajú na Jednotná paleta (Harmónia farieb) častejšie, než by naznačoval jej podiel v katalógu: 75% návštev oproti 55% diel.
9 najčastejšie vyhľadávaných diel umelca Vincenzo Vela
Diela umelca Vincenzo Vela zoradené podľa počtu prehliadok na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov, od najčastejšie prehliadaných.
-
1
The Victims of Labour
200 návštev · 16,7%
-
2
The Glag-Bearer, Monument to the Sardinian Army
200 návštev · 16,7%
-
3
Funerary Monument of Antonio Rosmini
200 návštev · 16,7%
-
4
Bust of Torquato Tasso
100 návštev · 8,3%
-
5
Bust of the dancer Boschetti
100 návštev · 8,3%
-
6
Desolation
100 návštev · 8,3%
-
7
Minerva - The Goddess of Science
100 návštev · 8,3%
-
8
Spartacus
100 návštev · 8,3%
-
9
Spartacus, 1847
100 návštev · 8,3%
Koľko razy je za mesiac pozretá záznam o Vincenzo Vela?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Tabuľka údajov
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 500 | 1 000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ako často sa vyhľadávajú diela umelca Vincenzo Vela?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké diela Vincenzo Vela si čitatelia najčastejšie prezerávajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Tabuľka údajov
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 3,2% | 8,3% |
| Mäkký tieň | 16,1% | 8,3% |
| Mierny jas | 25,8% | 33,3% |
| Svetlá rovnováha | 16,1% | 0,0% |
| Luminózny | 38,7% | 50,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 67,7% | 83,3% |
| Subtelné tóny farieb | 32,3% | 16,7% |
| Vyvážene jemná | 0,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 0,0% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 96,8% | 100,0% |
| Vyvážené | 3,2% | 0,0% |
| Sýte | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 48,4% | 50,0% |
| Jemný | 6,5% | 0,0% |
| Vyvážený | 3,2% | 16,7% |
| Výrazný | 0,0% | 0,0% |
| Vyhlásenie | 41,9% | 33,3% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 0,0% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 3,2% | 8,3% |
| Vyvážená harmónia | 3,2% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 38,7% | 16,7% |
| Jednotná paleta | 54,8% | 75,0% |
Ktoré diela umelca Vincenzo Vela sú najčastejšie vyhlimatované podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Tabuľka údajov
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bust of Tommaso Calosso | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of Torquato Tasso | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Three Bathers. Portrait of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spartacus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bust of Christopher Columbus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of the dancer Boschetti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bust of Count Giovanni d | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Doleful | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bust of General Henri Dufour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the Young Conte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s Vincenzo Vela?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií s Vincenzo Vela je denne a čo sa očakáva?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Tabuľka údajov
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 200 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 100 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt | 0 |
| st 14 Okt | 0 |
| št 15 Okt | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 100 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 100 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 3 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 4 Nov (predpoveď) | 100 |
| št 5 Nov (predpoveď) | 0 |
Otázky k čitateľnosti Vincenzo Vela
Ktoré diela umelca Vincenzo Vela sú najčastejšie vyhlimatované?
- The Victims of Labour, s 200 návštevami (17% všetkých prehliadok umelca Vincenzo Vela). Vyššie uvedený zoznam obsahuje 9 diel.
Koľkokrát bol Vincenzo Vela vyhľadávaný na WikiOO.org?
- 1 500krát za posledných dvanásť mesiacov: 500 na profilu umelca a 1 000 na profiloch diel.
Aké diela od Vincenzo Vela majú čitatelia najradšej?
- Jednotná paleta (Harmónia farieb): 75% návštev oproti 55% v katalógu.