Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca Walter Ufer na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
!
Štatistiky boli obnovené 1. júla 2026 — pred týmto dátumom nie sú k dispozícii žiadne údaje.
Walter Ufer: štatistiky v skratke
Callers je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca Walter Ufer: 200 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 12% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: At Rest a Cornfield In Taos. Celkový počet prehliadok: 2 000 (300 profil umelca, 1 700 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (1 500 návštev). Zistená preferencia: Nostalgický (Emocionálny tón), 40% návštev pre 7% katalógu.
Top 10 diel umelca Walter Ufer podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu Walter Ufer, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu Walter Ufer?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
Mesiac
Stránka umelca
Stránky diel
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Máj 2026
0
0
Jún 2026
0
100
Júl 2026
100
1 400
Aug 2026
0
200
Sep 2026
0
0
Okt 2026
200
0
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca Walter Ufer?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od Walter Ufer si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
Atmosféra
Atmosféra
Diela umelca
Návštevy
Pokojná atmosféra
14,3%
40,0%
Pokojný
14,3%
40,0%
Klasika
14,3%
20,0%
Zemitý
21,4%
0,0%
Dramatické
14,3%
0,0%
Nostalgický
14,3%
0,0%
Romantický
7,1%
0,0%
Emocionálny tón
Emocionálny tón
Diela umelca
Návštevy
Kontemplatívny
35,7%
20,0%
Pokojná
21,4%
40,0%
Nostalgický
7,1%
40,0%
Zúfalý a vážny
21,4%
0,0%
Melancholický
7,1%
0,0%
Romantický
7,1%
0,0%
Luminancia
Luminancia
Diela umelca
Návštevy
Tmavý
0,0%
0,0%
Mäkký tieň
12,2%
11,8%
Mierny jas
56,1%
52,9%
Svetlá rovnováha
29,3%
35,3%
Luminózny
2,4%
0,0%
Saturácia farieb
Saturácia farieb
Diela umelca
Návštevy
Zmutedé
2,4%
0,0%
Subtelné tóny farieb
31,7%
17,6%
Vyvážene jemná
39,0%
52,9%
Výrazná prítomnosť farieb
26,8%
29,4%
Sýta farba
0,0%
0,0%
Paleta farieb
Paleta farieb
Diela umelca
Návštevy
Neutrálne tóny
39,4%
30,8%
Zemité tóny
33,3%
30,8%
Tmavé tóny
21,2%
7,7%
Prírodné témy
6,1%
30,8%
Intenzita farieb
Intenzita farieb
Diela umelca
Návštevy
Monochromatický
2,4%
0,0%
Vyvážené
58,5%
58,8%
Sýte
39,0%
41,2%
Kontrast
Kontrast
Diela umelca
Návštevy
Pokojný
7,3%
0,0%
Jemný
17,1%
5,9%
Vyvážený
4,9%
17,6%
Výrazný
29,3%
29,4%
Vyhlásenie
41,5%
47,1%
Harmónia farieb
Harmónia farieb
Diela umelca
Návštevy
Nesúradná paleta farieb
21,9%
11,8%
jemne prepojená paleta
21,9%
29,4%
Vyvážená harmónia
17,1%
23,5%
Silná farebná jednota
36,6%
29,4%
Jednotná paleta
2,4%
5,9%
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca Walter Ufer rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
Dielo
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Máj 2026
Jún 2026
Júl 2026
Aug 2026
Sep 2026
Okt 2026
El Cacique del Pueblo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nude
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man with a Pu…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Anna
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jim
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Listeners
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Frank Archuleta (Taos India…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bob Abbott and His Assistant
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Solemn Pledge, Taos Ind…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cornfield In Taos
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca Walter Ufer?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
Jazyk
Návštevy
Zdieľať
nemecky
100
50,0%
taliansky
100
50,0%
Aká je denná čítanosť Walter Ufer vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
Deň
Návštevy
pi 16 Okt
0
so 17 Okt
0
ne 18 Okt
0
po 19 Okt
0
ut 20 Okt
0
st 21 Okt
0
št 22 Okt
0
pi 23 Okt
0
so 24 Okt
0
ne 25 Okt
0
po 26 Okt
0
ut 27 Okt
0
st 28 Okt
0
št 29 Okt
0
pi 30 Okt
100
so 31 Okt
0
ne 1 Nov
0
po 2 Nov
0
ut 3 Nov
0
st 4 Nov
0
št 5 Nov
0
pi 6 Nov (predpoveď)
100
so 7 Nov (predpoveď)
0
ne 8 Nov (predpoveď)
0
po 9 Nov (predpoveď)
0
ut 10 Nov (predpoveď)
0
st 11 Nov (predpoveď)
0
št 12 Nov (predpoveď)
0
pi 13 Nov (predpoveď)
200
so 14 Nov (predpoveď)
0
ne 15 Nov (predpoveď)
0
po 16 Nov (predpoveď)
0
ut 17 Nov (predpoveď)
0
st 18 Nov (predpoveď)
0
št 19 Nov (predpoveď)
0
pi 20 Nov (predpoveď)
200
so 21 Nov (predpoveď)
0
ne 22 Nov (predpoveď)
0
po 23 Nov (predpoveď)
0
ut 24 Nov (predpoveď)
0
st 25 Nov (predpoveď)
0
št 26 Nov (predpoveď)
0
Walter Ufer: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od Walter Ufer má najviac vyhľadaní?
Callers: 200 návštev, 12% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u Walter Ufer?
2 000 návštev za dvanásť mesiacov (300 záznamov umelca, 1 700 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od Walter Ufer?
Áno, Nostalgický (Emocionálny tón): 40% návštev z 7% katalógu.