Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca William Barraud na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
William Barraud: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca William Barraud je A Bay Hunter By A River, ktoré má 100 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 10% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Grey Hunter In A Stable a A Favourite Grey Horse Belonging To George Reed Standing In A Loose Box. Profil umelca bol otvorený 500krát a záznamy o dielach 900krát, čo predstavuje celkom 1 400 otvorení. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 1 200. Čitatelia si vyberajú Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) pri 50% návštev, čo predstavuje 35% katalógu.
William Barraud: 10 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca William Barraud a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
-
1
A Bay Hunter By A River
100 návštev · 10,0%
-
2
Grey Hunter In A Stable
100 návštev · 10,0%
-
3
A Favourite Grey Horse Belonging To George Reed Standing In A Loose Box
100 návštev · 10,0%
-
4
A Gentleman With His Hunter And Pointer
100 návštev · 10,0%
-
5
A Chestnut Horse In A Landscape
100 návštev · 10,0%
-
6
Portrait Of A Gentleman, Standing Full-length Beside A Horse
100 návštev · 10,0%
-
7
A Chestnut Hunter In A Landscape
100 návštev · 10,0%
-
8
At The Trough
100 návštev · 10,0%
-
9
A Bay Hunter Before A Stable With A Dalmatian
100 návštev · 10,0%
-
10
Coupled Fox Hounds
100 návštev · 10,0%
Kedy bol siroký profil William Barraud si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 100 |
Kedy sú autorské diela umelca William Barraud vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca William Barraud?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 20,6% | 20,0% |
| Mäkký tieň | 17,6% | 20,0% |
| Mierny jas | 23,5% | 20,0% |
| Svetlá rovnováha | 35,3% | 40,0% |
| Luminózny | 2,9% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 29,4% | 40,0% |
| Subtelné tóny farieb | 35,3% | 50,0% |
| Vyvážene jemná | 29,4% | 10,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 5,9% | 0,0% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 29,4% | 40,0% |
| Vyvážené | 61,8% | 60,0% |
| Sýte | 8,8% | 0,0% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 5,9% | 20,0% |
| Jemný | 5,9% | 10,0% |
| Vyvážený | 8,8% | 0,0% |
| Výrazný | 38,2% | 20,0% |
| Vyhlásenie | 41,2% | 50,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 2,9% | 0,0% |
| jemne prepojená paleta | 5,9% | 10,0% |
| Vyvážená harmónia | 5,9% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 58,8% | 60,0% |
| Jednotná paleta | 26,5% | 30,0% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca William Barraud podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lord and Lady Twemlow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arab horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Couple of Foxhounds with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coupled Fox Hounds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Bay Hunter And A Terrier… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mares and Foals | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Steeple Chasing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Beyond Muir Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coursing Scenes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Grey And A Chestnut Hunte… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s William Barraud?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre William Barraud a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 0 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 0 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 0 |
| št 5 Nov | 0 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 0 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca William Barraud
Ktoré dielo umelca William Barraud sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste A Bay Hunter By A River s 100 návštevami a 10% konzultáciami. Nad ním je usadzených 10 diel.
Aký je počet čitateľov umelca William Barraud na WikiOO.org?
- 1 400 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na profilu umelca, 900 na jeho dielach.
Aké diela umelca William Barraud zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Subtelné tóny farieb (Saturácia farieb) získavajú 50% návštev pre 35% katalógu.