Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca William Conor na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
William Conor: štatistiky v skratke
The Concertina Player (Ballyclare, County Antrim) je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca William Conor: 400 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 15% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: The Jaunting Car a Jaunting Car. Celkový počet prehliadok: 2 600 (600 profil umelca, 2 000 diela). Štvrťrok: Júl 2026 (2 000 návštev). Zistená preferencia: Vyhlásenie (Kontrast), 65% návštev pre 40% katalógu.
Top 10 diel umelca William Conor podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu William Conor, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
The Concertina Player (Ballyclare, County Antrim), 1930
400 návštev · 15,4%
-
2
The Jaunting Car, 1933
300 návštev · 11,5%
-
3
Jaunting Car, 1933
300 návštev · 11,5%
-
4
On the Road
300 návštev · 11,5%
-
5
Councillor James A. Doran (1848–1934), JP, 1930
200 návštev · 7,7%
-
6
Charles Stewart Henry Vane Tempest Stewart (1878–1949), 7th Marquess of Londonderry, 1926
100 návštev · 3,8%
-
7
The Latest News, 1922
100 návštev · 3,8%
-
8
State Opening of Parliament, 1921
100 návštev · 3,8%
-
9
Building an Air Raid Shelter, 1941
100 návštev · 3,8%
-
10
Open Air Market (County Antrim), 1933
100 návštev · 3,8%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu William Conor?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 1 600 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca William Conor?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od William Conor si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 30,0% | 11,5% |
| Mäkký tieň | 22,0% | 11,5% |
| Mierny jas | 42,0% | 65,4% |
| Svetlá rovnováha | 6,0% | 11,5% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 38,0% | 15,4% |
| Subtelné tóny farieb | 30,0% | 53,8% |
| Vyvážene jemná | 26,0% | 15,4% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 6,0% | 15,4% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 75,6% | 60,0% |
| Tmavé tóny | 12,2% | 25,0% |
| Neutrálne tóny | 12,2% | 15,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 46,0% | 23,1% |
| Vyvážené | 40,0% | 57,7% |
| Sýte | 14,0% | 19,2% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,0% | 0,0% |
| Jemný | 24,0% | 15,4% |
| Vyvážený | 16,0% | 7,7% |
| Výrazný | 14,0% | 11,5% |
| Vyhlásenie | 40,0% | 65,4% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 18,0% | 11,5% |
| jemne prepojená paleta | 8,0% | 11,5% |
| Vyvážená harmónia | 8,0% | 3,9% |
| Silná farebná jednota | 54,0% | 46,2% |
| Jednotná paleta | 12,0% | 26,9% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca William Conor rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jaunting Car | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Councillor James A. Doran (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| On the Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist’s Mother | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man in a Hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The White Door, the Green D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of an Unidentified… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Judge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Samuel John Waddell (1878–1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca William Conor?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 100 | 100,0% |
Aká je denná čítanosť William Conor vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ne 18 Okt | 0 |
| po 19 Okt | 0 |
| ut 20 Okt | 0 |
| st 21 Okt | 0 |
| št 22 Okt | 200 |
| pi 23 Okt | 0 |
| so 24 Okt | 0 |
| ne 25 Okt | 0 |
| po 26 Okt | 0 |
| ut 27 Okt | 100 |
| st 28 Okt | 0 |
| št 29 Okt | 0 |
| pi 30 Okt | 0 |
| so 31 Okt | 0 |
| ne 1 Nov | 0 |
| po 2 Nov | 0 |
| ut 3 Nov | 0 |
| st 4 Nov | 100 |
| št 5 Nov | 100 |
| pi 6 Nov | 0 |
| so 7 Nov | 0 |
| ne 8 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 9 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 10 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 11 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 12 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 13 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 14 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 15 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 16 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 17 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 18 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 19 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 20 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 21 Nov (predpoveď) | 0 |
| ne 22 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 23 Nov (predpoveď) | 0 |
| ut 24 Nov (predpoveď) | 0 |
| st 25 Nov (predpoveď) | 0 |
| št 26 Nov (predpoveď) | 100 |
| pi 27 Nov (predpoveď) | 0 |
| so 28 Nov (predpoveď) | 0 |
William Conor: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od William Conor má najviac vyhľadaní?
- The Concertina Player (Ballyclare, County Antrim): 400 návštev, 15% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u William Conor?
- 2 600 návštev za dvanásť mesiacov (600 záznamov umelca, 2 000 diel)
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od William Conor?
- Áno, Vyhlásenie (Kontrast): 65% návštev z 40% katalógu.