Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca William Crosbie na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
William Crosbie: čo ukazujú konzultácie
Dlaď najčastejšie prezháľaným dielom umelca William Crosbie je Still Life, ktoré má 200 prehliadok za posledných dvanásť mesiacov, čo predstavuje 25% všetkých prehliadok. V rebríčku nasledujú Post Mortem a Inverary. Profil umelca bol otvorený 500krát a záznamy o dielach 700krát, čo predstavuje celkom 1 200 otvorení. Medzi Aug 2026 a Sep 2026 počet konzultácií klesol o 100%. Júl 2026 je mesiac s najväččím počtom konzultácií: 1 000. Čitatelia si vyberajú Vyvážený (Kontrast) pri 38% návštev, čo predstavuje 16% katalógu.
William Crosbie: 7 najčastejšie obhliadnutých diel
Každý záznam zobrazuje dielo umelca William Crosbie a jeho poradie podľa počtu prehľadov na WikiOO.org za posledných dvanásť mesiacov.
Kedy bol siroký profil William Crosbie si nájdený?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Čísla v tabuľke
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 0 |
| Júl 2026 | 400 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Kedy sú autorské diela umelca William Crosbie vyhľadávané?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Čo si čitatelia vyberajú z diel umelca William Crosbie?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Čísla v tabuľke
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 32,3% | 50,0% |
| Mäkký tieň | 35,5% | 25,0% |
| Mierny jas | 29,0% | 25,0% |
| Svetlá rovnováha | 3,2% | 0,0% |
| Luminózny | 0,0% | 0,0% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 12,9% | 25,0% |
| Subtelné tóny farieb | 35,5% | 37,5% |
| Vyvážene jemná | 48,4% | 25,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 3,2% | 12,5% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zemité tóny | 80,0% | 85,7% |
| Tmavé tóny | 10,0% | 14,3% |
| Neutrálne tóny | 10,0% | 0,0% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 22,6% | 37,5% |
| Vyvážené | 67,7% | 50,0% |
| Sýte | 9,7% | 12,5% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 6,5% | 0,0% |
| Jemný | 32,3% | 37,5% |
| Vyvážený | 16,1% | 37,5% |
| Výrazný | 29,0% | 25,0% |
| Vyhlásenie | 16,1% | 0,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 41,9% | 62,5% |
| jemne prepojená paleta | 9,7% | 12,5% |
| Vyvážená harmónia | 6,5% | 0,0% |
| Silná farebná jednota | 41,9% | 25,0% |
| Jednotná paleta | 0,0% | 0,0% |
Aké sú najčastejšie vyhľadávané diela umelca William Crosbie podľa jednotlivých mesiacov?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Čísla v tabuľke
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Inlet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Post Mortem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hate Poem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In Memoriam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Robert Crombie Saunders (19… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gossips | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hobby Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La vie distraite | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Duncan Macrae (1905–1967),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
V akých jazykoch sa konzultuje s William Crosbie?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Koľko konzultácií denne pre William Crosbie a na nasledujúce tri týždne?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Čísla v tabuľke
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 0 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 0 |
| st 30 Sep | 0 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 100 |
| ne 11 Okt | 0 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 100 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 200 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
O čitateľoch umelca William Crosbie
Ktoré dielo umelca William Crosbie sa najčastejšie prezeráva?
- Na prvom mieste Still Life s 200 návštevami a 25% konzultáciami. Nad ním je usadzených 7 diel.
Aký je počet čitateľov umelca William Crosbie na WikiOO.org?
- 1 200 návštev za dvanásť mesiacov: 500 na profilu umelca, 700 na jeho dielach.
Aké diela umelca William Crosbie zodpovedajú výberu čitateľov?
- Diela opísané ako Vyvážený (Kontrast) získavajú 38% návštev pre 16% katalógu.