Čo nájdete na tejto stránke?
Táto stránka zobrazuje počet návštev stránok umelca William Henry Bartlett na tejto webovej stránke. Jedna návšteva znamená, že jedna osoba otvorila danú stránku. Každý graf nižšie obsahuje vlastné krátke vysvetlenie.
William Henry Bartlett: štatistiky v skratke
Hare Hall, Essex je najčastejšie vyhľadávaným dielom umelca William Henry Bartlett: 600 návštev za dvanásť mesiacov, čo predstavuje 7% z celkového počtu. Často sa pozrie aj: Unloading Kelp Weed a Felix Hall. Celkový počet prehliadok: 8 300 (1 100 profil umelca, 7 200 diela). Nárast o 333% v období od Aug 2026 do Sep 2026. Štvrťrok: Júl 2026 (6 200 návštev). Rozdelenie podľa zariadení: pou počítače (100%). Zistená preferencia: Silná farebná jednota (Harmónia farieb), 17% návštev pre 8% katalógu.
Top 10 diel umelca William Henry Bartlett podľa počtu konzultácií
Ranking sa vzťahuje k počtu prezrieaní diielov WikiOO.org za dvanásť mesiacov, nie k bodovému hodnoteniu katalógu. 1. miesto patrí dielu William Henry Bartlett, ktorý bol najčastejšie prezrievaný.
-
1
Hare Hall, Essex
600 návštev · 7,2%
-
2
Unloading Kelp Weed
500 návštev · 6,0%
-
3
Felix Hall
500 návštev · 6,0%
-
4
Off Greenwich, London
400 návštev · 4,8%
-
5
Gloucester Cathedral
200 návštev · 2,4%
-
6
Procession Of Hajóhídnál
200 návštev · 2,4%
-
7
The Waterfall
200 návštev · 2,4%
-
8
Plaiskin Cliff
200 návštev · 2,4%
-
9
Old Baal's Bridge
200 návštev · 2,4%
-
10
Walls and Walker's Pillar
200 návštev · 2,4%
Aký je mesačný počet čitateľov záznamu William Henry Bartlett?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Ukazuje, koľkokrát si ľudia počas daného mesiaca otvorili stránku tohto umelca v posledných dvanástich mesiacoch.
Zobraziť základné údaje
| Mesiac | Stránka umelca | Stránky diel |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Máj 2026 | 0 | 0 |
| Jún 2026 | 0 | 500 |
| Júl 2026 | 800 | 5 400 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 300 | 1 000 |
Aký je mesačný počet čitateľov diel umelca William Henry Bartlett?
Každý stĺpec predstavuje jeden mesiac. Zobrazuje súčet návštev všetkých strán s dielom tohto umelca, rozdelený mesiac po mesiaci za posledný rok.
Mesačné údaje z oboch grafov sa nachádzajú v prvej tabuľke vyššie.
Aké kategórie diel od William Henry Bartlett si čitatelia najčastejšie vyberajú?
Každý radový graf porovnáva dve veci. Čiarkovaná plocha predstavuje vlastnú tvorbu umelca: päťdesiatich náhodne vybraných diel usporiadaných podľa jednej vlastnosti. Plná plocha ukazuje, kam návštevy v posledných dvanástich mesiacoch skutočne smerovali. Tam, kde plná plocha presahuje čiarokovanú, tento typ diela priťahuje viac pozornosti, než by bolo zodpovedané jeho podielu v celkovom portfóliu umelca.
Atmosféra
Emocionálny tón
Luminancia
Saturácia farieb
Paleta farieb
Intenzita farieb
Kontrast
Harmónia farieb
Zobraziť základné údaje
| Luminancia | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Tmavý | 2,0% | 2,4% |
| Mäkký tieň | 12,0% | 4,8% |
| Mierny jas | 46,0% | 50,6% |
| Svetlá rovnováha | 38,0% | 39,8% |
| Luminózny | 2,0% | 2,4% |
| Saturácia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Zmutedé | 84,0% | 84,3% |
| Subtelné tóny farieb | 10,0% | 10,8% |
| Vyvážene jemná | 2,0% | 0,0% |
| Výrazná prítomnosť farieb | 4,0% | 4,8% |
| Sýta farba | 0,0% | 0,0% |
| Paleta farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Neutrálne tóny | 65,8% | 69,4% |
| Zemité tóny | 31,6% | 25,0% |
| Tmavé tóny | 2,6% | 5,6% |
| Intenzita farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Monochromatický | 80,0% | 79,5% |
| Vyvážené | 14,0% | 15,7% |
| Sýte | 6,0% | 4,8% |
| Kontrast | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Pokojný | 0,0% | 0,0% |
| Jemný | 2,0% | 4,8% |
| Vyvážený | 10,0% | 8,4% |
| Výrazný | 28,0% | 33,7% |
| Vyhlásenie | 60,0% | 53,0% |
| Harmónia farieb | Diela umelca | Návštevy |
|---|---|---|
| Nesúradná paleta farieb | 8,0% | 3,6% |
| jemne prepojená paleta | 2,0% | 1,2% |
| Vyvážená harmónia | 4,0% | 4,8% |
| Silná farebná jednota | 8,0% | 16,9% |
| Jednotná paleta | 78,0% | 73,5% |
Ako sú najčastejšie obzerané diela umelca William Henry Bartlett rozložené v čase v rámci roka?
Každý riadok predstavuje jedno populárne umelecké dielo. Každý stĺpec zobrazuje počet návštev, ktoré dané dielo zaznamenalo v priebehu jedného mesiaca. Vyššie stĺpce znamenajú v danom mesiaci viac návštev.
Zobraziť základné údaje
| Dielo | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Máj 2026 | Jún 2026 | Júl 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Game of Billiards | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Unloading Kelp Weed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 |
| Mosque and Tomb of Suleiman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Court of the Mosque of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mosque of Sultana Valide fr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Clondalkin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yere batan serai istanbul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bulgurlu , uskudar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Dulse Gatherers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rievaulx Abbey from the West | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Je William Henry Bartlett konzultovaný cez telefón alebo cez počítač?
Každý úsek predstavuje jeden typ zariadenia: telefón, tablet alebo počítač. Čím väčší je úsek, tým viac návštev bolo z daného typu zariadenia počas posledných dvanástich mesiacov.
Zobraziť základné údaje
| Zariadenie | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| pou počítače | 8 300 | 100,0% |
Aká je jazyková rozloženie čitateľov umelca William Henry Bartlett?
Každý úsek predstavuje jeden jazyk. Čím väčší je úsek, tým viac návštevníkov web používalo v tomto jazyku počas posledných tridsiatich dní. Zobrazených je len prvných desať.
Zobraziť základné údaje
| Jazyk | Návštevy | Zdieľať |
|---|---|---|
| anglicky | 200 | 100,0% |
Aká je denná čítanosť William Henry Bartlett vrátane prognózy?
Každý stĺpec predstavuje jeden deň. Prvé stĺpce zobrazujú počet návštev za posledné tri týždne. Stĺpce v druhej farbe predstavujú náš odhad pre nasledujúce tri týždne.
Zobraziť základné údaje
| Deň | Návštevy |
|---|---|
| ut 22 Sep | 0 |
| st 23 Sep | 0 |
| št 24 Sep | 300 |
| pi 25 Sep | 0 |
| so 26 Sep | 0 |
| ne 27 Sep | 0 |
| po 28 Sep | 0 |
| ut 29 Sep | 100 |
| st 30 Sep | 600 |
| št 1 Okt | 0 |
| pi 2 Okt | 0 |
| so 3 Okt | 0 |
| ne 4 Okt | 0 |
| po 5 Okt | 0 |
| ut 6 Okt | 0 |
| st 7 Okt | 0 |
| št 8 Okt | 0 |
| pi 9 Okt | 0 |
| so 10 Okt | 0 |
| ne 11 Okt | 100 |
| po 12 Okt | 0 |
| ut 13 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 14 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 15 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 16 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 17 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 18 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 19 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 20 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 21 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 22 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 23 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 24 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 25 Okt (predpoveď) | 0 |
| po 26 Okt (predpoveď) | 0 |
| ut 27 Okt (predpoveď) | 0 |
| st 28 Okt (predpoveď) | 0 |
| št 29 Okt (predpoveď) | 0 |
| pi 30 Okt (predpoveď) | 0 |
| so 31 Okt (predpoveď) | 0 |
| ne 1 Nov (predpoveď) | 0 |
| po 2 Nov (predpoveď) | 0 |
William Henry Bartlett: najčastejšie otázky
Ktoré dielo od William Henry Bartlett má najviac vyhľadaní?
- Hare Hall, Essex: 600 návštev, 7% konzultácií. Zoznam pokračuje až po 10. miesto.
Aká je čitateľská základňa u William Henry Bartlett?
- 8 300 návštev za dvanásť mesiacov (1 100 záznamov umelca, 7 200 diel)
Hľadajú sa informácie o William Henry Bartlett častejšie na telefónoch alebo počítačoch?
- Konzultácie sa delia na pou počítače (100%); najviac ich je na pou počítače s podielom 100%.
Preferujú čitatelia určitú kategóriu diel od William Henry Bartlett?
- Áno, Silná farebná jednota (Harmónia farieb): 17% návštev z 8% katalógu.